REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwszy zwiastun Star Wars: The Last Jedi już w tym tygodniu. Zwiastun, nie „teaser”!

Już w tym tygodniu, podczas Star Wars Celebration zostanie zaprezentowany pierwszy zwiastun kolejnego rozdziału gwiezdnowojennej sagi. Co więcej, ów zwiastun ma być bardzo treściwy!

10.04.2017
16:53
Star Wars Epizod 8 tytuł The Last Jedi
REKLAMA
REKLAMA

Niestety, nadal nie mamy konkretnej daty premiery pierwszego zwiastuna nowych Gwiezdnych wojen, ale wiemy, że odbędzie się to jeszcze w tym tygodniu. Ma to nastąpić podczas imprezy Star Wars Celebration, która będzie się odbywać w dniach 13-16 kwietnia. Co więcej, zwiastun ma być czymś więcej niż tak zwanym „teaserem”, a więc króciutkim materiałem z paroma kadrami z filmu.

Zwiastun pojawi się w idealnym momencie. Już opadł kurz po premierze Łotra 1, film jest dostępny na płytach Blu-ray, fani więc czekają z olbrzymim zniecierpliwieniem na jakiekolwiek wieści na temat ich ukochanej sagi.

Star Wars: The Last Jedi - zwiastun za pasem, a film pojawi się w kinach za osiem miesięcy.

A zwiastun, który się niebawem pojawi będzie rozkładany na części pierwsze przez fanów na całym świecie. Niestety, nie wiemy dokładnie co oznacza zapowiadane „znacznie więcej treści niż w teaserze”, ale mam nadzieję, że montażyści i dział marketingu postawią na przedstawienie intrygi podejmowanej przez film zamiast na widowiskowe sceny z (zapewne) jego finału.

REKLAMA

Bardzo jestem ciekaw roli Luke’a, jaką odegra w kolejnym filmie. Czy będzie podstarzałym mentorem dla młodszych bohaterów? A może jednak szkolony przez Yodę syn Vadera pokaże na co go stać i doświadczymy epickiego pojedynku na miecze świetlne z jego udziałem? Trudno powiedzieć, ale na samą myśl czuję ciary na plecach.

Będziemy monitorować Internet i sprawdzać dostępność zwiastuna. Jak tylko się pojawi, od razu go zaprezentujemy i omówimy. Niech Moc będzie z wami. I cierpliwość, której tuż przed premierą mamy już coraz mniej…

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA