REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Stephen King w promocyjnej cenie na Publio.pl

Stephen King to maszyna do pisania zarabiająca miliony. Napisał i sprzedał tyle książek, że z trudem ktokolwiek zliczy wszystkie, a przy tym wpędził w kompleksy niejednego kolegę po fachu. Zawsze oferuje kawał porządnego pisarstwa, więc 40-procentowa obniżka jego wybranych dzieł to nie lada okazja.

14.02.2013
10:31
Stephen King w promocyjnej cenie na Publio.pl
REKLAMA
REKLAMA

Z nowszych pozycji zachęcająco wygląda „Czarna bezgwiezdna noc”. Znajdziemy w niej cztery niepokojące opowiadania. Są one naprawdę mroczne i pozostają długo w pamięci. Innym ciekawym zbiorem okazuje się „Po zachodzie słońca” – tu z kolei mamy 13 historii, część wcześniej publikowanych, lecz większość nowych. Wszystkie trzymają wysoki poziom. Ale to nie koniec, dochodzą bowiem jeszcze „Cztery pory roku” (w tym zbiorze znajdziecie takie opowiadania, jak „Skazani na Shawshank”, „Zdolny uczeń”, „Ciało” i „Metoda oddychania” – poza ostatnim wszystkie zostały zekranizowane) oraz „Marzenia i koszmary”, na podstawie których powstał serial.

REKLAMA

Ogromną okazją są cztery pierwsze tomy „Mrocznej Wieży”, czyli opus magnum pisarza. Jeśli kupimy wszystkie, zapłacimy za nie jedyne 70.49 zł. Doprawdy niewiele za tak dobrą i wielogodzinną lekturę. Wracając jednak do zekranizowanych publikacji, na Publio.pl za 17.10 zł dostaniemy „Zieloną Milę”, „To” (23.41 zł), „Mroczną połowę” (17.10 zł) i znakomity „Bastion” (24.00 zł), dodatkowo:  „Chudszego” (14.10 zł), „Desperację” (17,70 zł), „Komórkę” (17.10 zł) i „Dolores Claiborne” (14.40 zł). Sporo tych adaptacji. Czasem nawet zastanawiam się, czy King nie ma przypadkiem podpisanego paktu z Diabłem. Pozostałe ebooki to „Bezsenność” (18.60 zł) „4 po północy” (19.20 zł), „Gra Geralnda” (15,01 zł) i „Rose Madder” (15.30 zł).

Obniżono ceny łącznie 21 ebooków autorstwa Kinga, co powoduje, że każdy znajdzie dla siebie interesującą pozycję. Największą okazję stanowią cztery lektury z cyklu „Mroczna Wieża”, aczkolwiek do kupna zachęcają także bardzo atrakcyjne cenowo „To” czy „Bastion”. Promocja potrwa do 17 lutego i wszyscy miłośnicy dobrej literatury zdecydowanie powinni z niej skorzystać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA