REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Steve Jobs” – Fassbender jako prezes Apple na pierwszym zwiastunie!

„No one sees the world the same way you do” – to jedne z wielu słów, jakie padają w kierunku Fassbendera wcielającego się w Steve’a Jobsa. Wizjoner stojący za sukcesem Apple doczekał się kolejnego wielkiego filmu biograficznego. Oto debiutancki zwiastun „Steve Jobs”.

18.05.2015
8:42
„Steve Jobs” – Fassbender jako prezes Apple na trailerze!
REKLAMA

Z filmami biograficznymi dzieje się coś bardzo, bardzo dobrego. Po rewelacyjnym, polskim tytule „Bogowie” oraz zachodniej „Grze Tajemnic” przyszła czas na kolejną wielką postać. Mowa o Jobsie, współzałożycielu Apple, sprzedawcy idei oraz uczuć, a także architekcie jednych z najbardziej popularnych urządzeń na naszej planecie.

REKLAMA

Nic dziwnego, że Hollywood od razu zabrało się za biografię przedwcześnie zmarłego mężczyzny. Jego produkty można uwielbiać, można za nimi nie przepadać albo być wobec nich całkowicie obojętny. Nie zmienia to faktu, że Apple zmieniło sposób, w jaki codziennie korzystamy z własnych narzędzi. Zmieniło nasze nawyki, w wielu przypadkach przewartościowało również system potrzeb oraz priorytetów. Apple to coś więcej niż tylko kolejna firma technologiczna, z kolei Steve Jobs to ktoś więcej niż tylko współtwórca elektronicznych produktów.

Przyznam, że nie mogę się doczekać premiery „Steve Jobs” zwłaszcza z tej marketingowej, rynkowej perspektywy.

O podejściu Jobsa do konsumentów powstały już dziesiątki książek. Możliwość obejrzenia wizji reżysera na ten temat jest dla mnie niesamowicie intrygująca. Nawet pomimo faktu, że w moich kieszeniach w dalszym ciągu znajduje się Android do spółki z Windows Phone. Chociaż nie jestem sympatykiem Apple, za wielkością Jobsa przemawiają wielkie cyfry i właśnie z tego powodu na pewno pójdę do kina. Aby na nowo zobaczyć molocha o twarzy jednego człowieka, który budzi coś więcej niż tylko umiarkowane zainteresowanie zegarkami, które trzeba codziennie ładować.

REKLAMA

Drugim powodem będzie gwiazdorska obsada. Michael Fassbender jako Jobs, Seth Rogen jako idealista Woźniak, Kate Winslet grająca Joannę Hoffman, no i oczywiście Jeff Daniels jako były prezes Apple - John Scully. Rewelacja! Już nie mogę się doczekać, aby zobaczyć jak skrzy między tymi postaciami.

„Steve Jobs” będzie miało światową premierę już 8 października 2015 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA