REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Sting i Shaggy zagrają dwa koncerty w Polsce. Sprzedaż biletów ruszy jeszcze w tym tygodniu

Sting jeszcze w tym roku powróci do Polski. Legendarny muzyk w listopadzie zagra w naszym kraju dwa koncerty. Artysta wystąpi wspólnie z Shaggym, z którym nagrał swoją ostatnią płytę.

28.08.2018
19:53
Sting Shaggy koncerty w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

To z pewnością jeden z najbardziej niecodziennych duetów muzycznych ostatnich lat. Z jednej strony wykonawca reggae, kojarzony głównie za sprawą swojej techniki śpiewu. Z drugiej artysta odpowiedzialny za jedne z najdelikatniejszych, a przy tym najbardziej rozpoznawalnych melodii w historii. Efekty ich współpracy będzie można usłyszeć na żywo.

Shaggy i Sting zagrają w Polsce dwa koncerty.

Duet przyjedzie do naszego kraju jeszcze w tym roku. 17 listopada odbędzie się ich występ w łódzkiej Atlas Arenie. Z kolei 19 listopada muzycy pojawią się w Gdańsku, gdzie będzie można ich usłyszeć w Ergo Arenie. Shaggy i Sting promować będą wydany w kwietniu album 44/876.

To właśnie nagranie tego krążka wzbudziło spore zaskoczenie nie tylko wśród fanów obu muzyków. Na wspólnym albumie udało im się jednak połączyć swoje pomysły w jedną całość, która wzbudziła jednak mieszane odczucia krytyków i słuchaczy.

Podczas listopadowych koncertów będzie więc szansa na porównanie studyjnych wersji poszczególnych kompozycji z ich – miejmy nadzieję – urozmaiconym wykonaniem na żywo. Setlista nie ograniczy się jednak to kawałków z 44/876; obaj artyści zaprezentują także największe przeboje znane z ich regularnych występów. Dlatego w skład koncertowej grupy wchodzą muzycy na co dzień udzielający się w zespołach towarzyszących obu wykonawcom.

REKLAMA

Bilety trafią do sprzedaży w piątek 31 sierpnia.

Sprzedaż generalna ruszy o godzinie 10:00 za pośrednictwem portalu livenation.pl. Członkowie fanklubu będą mogli nabyć wejściówki podczas specjalnej sprzedaży od 29 sierpnia od 10:00 do 30 sierpnia do godziny 17:00. Także w czwartek od 10:00 okazję do kupna biletu będą mieli zarejestrowani członkowie livenation.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA