REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

Storytel z mega ofertą dla wszystkich fanów serialu "Doktor Who"

Storytel dał miłośnikom serialu "Doktor Who" poważny powód, by wykupić abonament. W ofercie platformy pojawiło się właśnie kilkadziesiąt audiobooków wydanych przez Big Finish.

07.06.2016
12:07
Storytel z mega ofertą dla wszystkich fanów serialu Doktor Who
REKLAMA
REKLAMA

Kolekcja słuchowisk dostępnych w Storytel poszerzyła się właśnie o 90 pozycji z uniwersum "Doktora Who" - pojedynczych opowiadań i kompletnych serii. W audiobookach usłyszeć można głosy byłych i obecnych aktorów, którzy wzięli udział w serialu. Wśród ich autorów znaleźli się między innymi Nicholas Briggs, Colin Brake, Eddie Robson, Barnaby Edwards czy David Bishop. Wszystkie tytuły dostępne są niestety jedynie w języku angielskim.

doktor who storytel class="wp-image-70564"
REKLAMA

Storytel to platforma z audiobookami, do której nieograniczony dostęp uzyskuje się w zamian za stałą, miesięczna opłatę w wysokości 29,90 zł. Storytel umożliwia słuchanie książek za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na telefonie, tablecie lub komputerze - również w trybie offline. W ofercie znajdują się pozycje w języku polskim i angielskim - przez ostatnie tygodnie przygotowywaliśmy dla was regularny przegląd tych tytułów. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA