REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix

Hitowe Stowarzyszenie miłośników literatury i placka z kartoflanych obierek od dziś na Netfliksie

Tym razem Netflix serwuje nowość z gatunku melodramat. Do biblioteki trafił film Stowarzyszenie miłośników literatury i placka z kartoflanych obierek.

10.08.2018
10:47
Stowarzyszenie miłośników literatury i placka z kartoflanych obierek
REKLAMA
REKLAMA

Stowarzyszenie miłośników literatury i placka z kartoflanych obierek to kolejna nowość na platformie Netflix. Melodramat powstał na podstawie bestsellerowej powieści Mary Ann Shaffer i Annie Barrows.

Pisarka Juliet Ashton poznaje Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek.

Ashton, grana przez świetną Lily James, trafia na wyspę Guernsey, położoną tuż przy francuskim wybrzeżu. Jest rok 1946. Ashton poznaje tam dziwaczny klub książkowy, z jeszcze dziwniejszą nazwą - Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek. Pisarka akurat poszukuje tematu do swojej kolejnej opowieści. Postanawia poznać bliżej członków klubu. I tak zaczyna się ta historia.

Jak możemy się domyślać, młodą pisarkę czekają uczuciowe rozterki i zabawne perypetie. A to wszystko z bardzo trudnym momentem historii Europy w tle.

REKLAMA

W filmie oprócz Lily James, którą poznaliśmy dzięki rolom w filmach takich jak Baby Driver czy Mamma Mia: Here We Go Again!, wystąpili także m.in. Michiel Huisman (znany z Wieku Adaline), Glen Powell, Matthew Goode, Jessica Brown Findlay i Katherine Parkinson.

Stowarzyszenie miłośników literatury i placka z kartoflanych obierek znajdziecie pod tym linkiem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA