REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Aktorka z „Ania, nie Anna” w 4. sezonie „Stranger Things”. Dużo nowych postaci i specjalny podcast dla Robin

Fani serialu „Stranger Things” bardzo liczyli, że w trakcie Netflix Geeked Week obejrzą nowy teaser 4. sezonu. Tak się nie ostatecznie nie stało, ale na szczęście nie zabrakło innych interesujących informacji na temat nowych odcinków. Ważną rolę zagra w nich Amybeth McNulty z serii „Ania, nie Anna”.

09.06.2021
19:19
stranger things 4
REKLAMA

„Stranger Things” to bezsprzecznie jeden z najpopularniejszych seriali oryginalnych platformy Netflix. Od niemal dwóch lat fani produkcji nie mieli jednak okazji na obejrzenie żadnego nowego odcinka z mieszkańcami Hawkins. Przedłużająca się przerwa między 3. i 4. sezonem powoli staje się dla wielu osób coraz bardziej nieznośna, dlatego serwis musi co jakiś czas ugłaskać niezadowolonych widzów nowym teaserem lub serią zakulisowych informacji.

Ostatnia zapowiedź wideo „Stranger Things 4” pojawiła się w sieci przed miesiącem, więc teoretycznie można było spodziewać się następnych mocnych zapowiedzi w trakcie trwającego od poniedziałku Netflix Geeked Week. I faktycznie fani dostali trochę nowych wieści na temat różnych projektów powiązanych z marką „Stranger Things”. Nie było natomiast wśród nich pełnoprawnego zwiastuna 4. części.

REKLAMA

Amybeth McNulty dołączy do obsady nowego sezonu „Stranger Things” jako Vicky.

Gwiazda zakończonego już serialu „Ania, nie Anna” zagra fajną i szybko nawijającą nerdówę, która spodoba się jednemu z głównych bohaterów „Stranger Things”. Oprócz niej do obsady produkcji dołączą Regina Ting Chhen jako pani Kelly, Myles Truitt w roli gwiazdora szkolnej koszykówki o imieniu Patrick oraz Grace Van Dien jako Chrissy, najpopularniejsza czirliderka w liceum w Hawkins.

Fani serii Netflix Original dowiedzieli się też o kilku pobocznych projektach, które wkrótce trafią w ich ręce. Chodzi o partnerstwa nawiązane przez firmę z grą wideo „Smite” oraz „Magic the Gathering”. W obu tytułach jeszcze w tym roku pojawią się bohaterowie „Stranger Things”. Szczególnie zadowoleni będą też wielbiciele Robin Buckley, która dołączyła do paczki z Hawkins w trakcie 3. sezonu. Dlaczego? Bo obok zapowiedzianej już jakiś czas temu książki „Rebel Robin” dostaną specjalny fikcyjny podcast prowadzony przez tę bohaterkę. Podobnie jak w serialu zagra ją Maya Hawke, a towarzyszyć będzie jej Sean Maher.

REKLAMA

Zdjęcia do „Stranger Things 4” potrwają zapewne do sierpnia. Serial nie ma jeszcze oficjalnej daty powrotu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA