REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Największy psychofan Stranger Things na świecie? Aaron Paul. Aktor przeprowadził nawet wywiad z Eleven

Nikt nie spodziewał się, że ociekające klimatem książek Stephana Kinga Stranger Things będzie aż tak popularne. Wielkimi fanami produkcji Netfliksa są nawet amerykańskie gwiazdy kina. Z Aaronem Paulem na czele.

29.08.2016
9:32
Aaron Paul to największy psychofan Stranger Things na świecie
REKLAMA
REKLAMA

Aktor, którego znamy z ról w takich produkcjach jak Breaking Bad czy Need for Speed, pojawił się w wieczornym talk show prowadzonym przez rewelacyjnego Jimmy’ego Fallona. Rozmowa między mężczyznami zeszła na temat serialu Netfliksa, którego obaj panowie są wielkimi miłośnikami.

Jak się okazuje, Aaron Paul wręcz fanatycznie uwielbia Stranger Things.

Na tyle, że aktor skorzystał z nadarzającej się okazji, aby przeprowadzić wywiad z 12-letnią Millie Bobby Brown. To jedna z najważniejszych osób na planie serialu, wcielająca się w postać dziewczynki o pseudonimie Eleven.

REKLAMA

Gdyby tego było mało, Aaron Paul wszedł w posiadanie wczesnego szkicu serialu, który był oferowany przez reżyserów rozmaitym wytwórniom. Ten był zazwyczaj odrzucany i dopiero Netflix zapewnił twórcom Stranger Things odpowiedni budżet oraz warunki na realizację swojego przedsięwzięcia.

Gdy Aaron Paul dowiedział się, że w następnym tygodniu gośćmi Fallona będą nastoletni aktorzy ze Stranger Things, oniemiał z zachwytu. Gwiazda Breaking Bad nie miałaby również nic przeciwko adopcji Millie Bobby Brown. „Niestety”, ta posiada już rodziców, z którymi odpoczywa w Hiszpanii po sukcesie serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA