REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

W nowym teaserze Stranger Things Hawkins wygląda jak miasteczko z amerykańskiego snu

Choć premiera 3. sezonu Stranger Things to jeszcze odległa przyszłość, co jakiś czas trafiają do nas nowe doniesienia i zdjęcia z planu. Tym razem dostaliśmy oficjalny teaser w postaci reklamy. Promowany nie jest jednak sam serial, a obiekt, który zapewne znajdzie się w nowych odcinkach.

17.07.2018
9:28
Hawkins to miasteczko z amerykańskiego snu. Stranger Things - nowy teaser
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga! Tekst zawiera spoilery ze Stranger Things.

Znane z produkcji Netfliksa Hawkins w stanie Indiana to pozornie zwykłe amerykańskie miasteczko. Całkiem normalne nastolatki chodzą do tamtejszej szkoły, a wolne chwile spędzają we własnych domach albo w salonie gier. Okazjonalnie okolicę nawiedzają stwory z Drugiej Strony, a w pobliżu odkryte zostaje tajne laboratorium, gdzie przeprowadza się eksperymenty na dzieciach. Jednak wyjąwszy te elementy, Hawkins to klasyczna miejscowość, jaką znamy z setek amerykańskich produkcji sprzed kilku dekad.

Teraz miasteczko, w którym toczy się akcja Stranger Things, może spotkać nie lada awans.

Sugeruje to zamieszczona w sieci reklama. Materiał promuje centrum handlowe Starcourt Mall, które nie było nawet wspominane w poprzednich sezonach. Możemy się zatem spodziewać, że to miejsce pojawi się dopiero w 3. odsłonie produkcji.

Patrząc na realia lat 80. jest to prawdziwa nobilitacja dla Hawkins. W Starcourt Mall znajdziemy popularne amerykańskie sieciówki, jak Gap, Waldenbooks czy Sam Goody. Jak przystało na porządne centrum handlowe, jest tam również kilka lokali gastronomicznych. Wśród nich znajduje się lodziarnia Scoops Ahoy, w której pracuje Steve Harrington.

Wygląda to na małą zapowiedź tego, co czeka nas w 3. sezonie Stranger Things.

Zapewne posada Steve’a, który chce tylko dorobić i wyleczyć złamane przez Nancy serce, nie będzie mieć przesadnie dużego wpływu na całą fabułę. Jednak samo centrum handlowe może być punktem dość istotnych wydarzeń. Sama reklama wskazuje, że jest to miejsce spotkań. Mike i spółka z pewnością będą chcieli spędzić tam trochę czasu, a tam gdzie są oni, tam zwykle są kłopoty. Poza tym nowiutkie Starcourt Mall jest idealnym obiektem do zdemolowania przez kolejne krwiożercze bestie.

REKLAMA

Konkretna data premiery nowych odcinków nie jest jeszcze znana, choć mówi się o 2019 r.

Dwa pierwsze sezony Stranger Things można obejrzeć na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA