REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

5. sezon "Stranger Things" będzie ostatnim, tak sugeruje David Harbour

"Stranger Things" jest przykładem serialu Netfliksa, który zdobył nieprawdopodobną popularność i uwielbienie widzów. Do tej pory powstały 4 sezony i planowany jest 5. Słowa jednego z ważnych bohaterów dla serialu Jima Hoppera, w którego wciela się David Harbour, jasno wskazują na to, że 5. odsłona hitowego serialu będzie ostatnią, a główni aktorzy potrzebują zmiany i przestrzeni na nowe projekty.

23.02.2023
12:15
stranger things david harbour sezon 4 inspiracje
REKLAMA

"Stranger Things" doczekał się do tej pory 4. sezonów. Wraz z kolejnymi widzowie obserwowali przemianę głównych bohaterów, którzy zaczynali, będąc dziećmi, a dziś są już prawie dorosłymi ludźmi, odnoszącymi spore sukcesy w aktorskiej branży. Twórcy serialu planują 5. sezon. I choć zdjęcia jeszcze się nie zaczęły, Bracia Duffer, odpowiadający za scenariusz zdradzili, że pierwszy odcinek nazywać się będzie "Chapter One: The Crawl". W 5. sezonie widzowie skupić się mają przede wszystkim na głównych bohaterach, natomiast twórcy serialu obiecali, że nie zawalą 5. sezon nowymi wątkami i bohaterami.

REKLAMA

David Harbour szczerze o końcu "Stranger Things". Czas, aby go zakończyć.

W nowym i ostatnim zarazem sezonie nie zabraknie oczywiście głównych bohaterów, takich jak m.in. Jedenastki granej przez Millie Bobby Brown, ale również Davida Harboura, który w serialu wciela się w postać Hoppera. Słowa aktora w wywiadzie dla Discussing Film nie pozostawiają wątpliwości, że 5. sezon będzie ostatnim. On sam uważa, że jest to idealny moment, aby zakończyć serial na 5. odsłonach.

Zabawne w tym wszystkim jest to, że kiedy zaczynałem grać w tym serialu chciałem, żeby nigdy się nie skończył. Dlatego kocham tę produkcję. Myślę, że to świetny serial, nawet wtedy, gdy mnie w nim nie było. Teraz minęło prawie dziewięć lat od nakręcenia pierwszego sezonu i myślę, że nadszedł czas, aby go zakończyć - wyznał Harbour w rozmowie z Discussing Film.

Aktor zauważa, że nie tylko dzieciaki grające główne role dorosły. Przyznał też, że czas, aby wszyscy spróbowali nowych, zawodowych rzeczy.

"Stranger Things". Kiedy odcinki nowego sezonu?

Wszyscy dorośliśmy. Nadszedł już czas, żebyśmy opuścili gniazdo i spróbowali innych rzeczy i innych projektów. I żeby bracia Duffer próbowali też różnych rzeczy, choć uważam, że ci faceci są bardzo utalentowani. Chcę zobaczyć, co dalej będą wymyślać. Więc to wszystko jest takie słodko-gorzkie, ale zdecydowanie nadszedł już czas - wyjaśnił.

REKLAMA

Jeśli wierzyć zagranicznym mediom, nowe odcinki "Stranger Things" widzowie zobaczą w pierwszej połowie 2024 roku. Bracia Duffer zapowiadali również, że nowe odcinki będą znacznie krótsze, niż w 4. sezonie.

 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA