REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Hawkins dopiero w 2019. Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu Stranger Things

Netflix wie, jak podgrzać atmosferę. Kilka dni temu pojawiła się informacja, że rozpoczynają się zdjęcia do 3. już sezonu Stranger Things. Dzisiaj serwis to potwierdził. 

27.04.2018
16:40
stranger things
REKLAMA

Stranger Things to jeden z najgłośniejszych seriali ostatnich lat. Oba sezony zostały bardzo ciepło przyjęte przez widzów, a marka stała się jedną z najważniejszych produkcji czerwonego serwisu VoD. Nie da się ukryć, że jedną z gorszych wiadomości, jakie mogli otrzymać fani, była informacja, że na premierę 3. serii będzie trzeba trochę poczekać.

REKLAMA

Stranger Things dopiero w 2019 roku.

Sugeruje się, że 3. sezon może pojawić się już na początku przyszłego roku. Tymczasem Netflix poinformował oficjalnie, że 20 kwietnia rozpoczął prace nad najnowszą serią. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że pierwsza połowa 2019 jest realna dla początku premiery kolejnej serii.

REKLAMA

Na samym materiale filmowym, który z okazji rozpoczęcia zdjęć udostępnił Netflix, nie widać nic przełomowego. Sądzę, że pokazano nam dopiero początki pracy nad scenariuszem. Ale nawet te drobne skrawki, które obejrzeliśmy, są dość interesujące, jeśli przypomnimy sobie, co obsada opowiadała o stylu pracy braci Duffer. Wielokrotnie podkreślano, że początkowy scenariusz jest tylko punktem wyjścia dla całej ekipy, a w trakcie prac na planie wiele rzeczy ulega zmianom. Przykładem niech będzie postać Boba, który początkowo miał grać epizodyczną rolę, ale w toku prac na serialem okazało się, że jego bohater ma ogromny potencjał, a sam aktor (kapitalny Sean Astin) ma pomysł na to jak go rozwinąć.

W zamieszczonym materiale pojawiają się również nazwiska nowych aktorów, którzy ubarwią Hawkins. W nowym sezonie pojawią się: Maya Hawke, Jake Busey i Cary Elwes.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA