REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Stranger Things" - nowy serial Netfliksa zapowiada się intrygująco i demonicznie

Pierwszy raz o "Stranger Things", nowym serialu Netfliksa, wspomnaliśmy w styczniu tego roku, kiedy platforma ujawniła swoje plany na najbliższe miesiące. Już wtedy produkcja, w której jedną z głównych ról zagra Winona Ryder zainteresowała mnie swoją tematyką. Po zobaczeniu zapowiedzi "Stranger Things" jestem pewna, że czekają nas interesująca intryga i duże emocje.

10.06.2016
11:12
"Stranger Things" - serial Netfliksa zapowiada się intrygująco
REKLAMA
REKLAMA

Premiera serialu odbędzie się za ponad miesiąc, bo 15 lipca tego roku. Produkcja składać się będzie z ośmiu odcinków. Oprócz Winony Ryder, któaa wcieli się w Joyce, matkę zaginionego dziecka, na srebrnym ekranie zobaczymy także Davida Harboura czy Finna Wolfharda. Poniżej możecie zobaczyć ich w udostępnionym niedawno trailerze, zapowiadającym pierwszy sezon "Stranger Things".

Historia serialu skupiać ma się na zaginięciu małego chłopca, który pewnego dnia po prostu zniknął bez śladu. Z trailera możemy wnioskować, że w jego uprowadzeniu palce maczały tajemne moce. Akcja produkcji rozgrywać się będzie w latach 80. ubiegłego stulecia.

REKLAMA

Twórcami serialu są Matt Duffer i Ross Duffer, którzy odpowiadają za produkcję "Wayward Pines".

stranger-things class="wp-image-70696"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA