REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Drugi sezon Stranger Things już oficjalnie! Znamy datę premiery i pomysły na nowe odcinki

Bracia Duffer oficjalnie potwierdzają, że Stranger Things dostanie drugi (i zapewne kolejne) sezon. Trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę gigantyczny sukces tytułu.

31.08.2016
18:32
Drugi sezon Stranger Things 2 - wiemy, co będzie nas czekać
REKLAMA
REKLAMA

Drugi sezon serialu Stranger Things pojawi się na platformie Netflix w 2017 roku. Jeżeli jednak liczyliście na bezpośrednią kontynuację przygód chłopaków, będziecie zaskoczeni. Produkcja przeskoczy o kilka lat do przodu!

Druga seria Stranger Things ma się składać z dziewięciu odcinków, osadzonych w 1984 roku. Bohaterowie pierwszego sezonu będą już nastolatkami, z kolei świat wokół nich zmieni się w gigantycznym stopniu. O ile w pilocie Stranger Things przyjaciele grali w papierowe Dungeons & Dragons, teraz pewnie będzie to Nintendo Entertainment System albo Commodore.

Nowy sezon Stranger Things silniej skoncentruje się na Krainie Cieni

Bracia-reżyserowie twierdzą, że widz spędzi znacznie mniej czasu w miasteczku Hawkins. Więcej uwagi zostanie poświęcone alternatywnemu wymiarowi, z którego pochodził potwór. Ten został zgładzony, ale czy to oznacza, że przerażająco wyglądające miejsce jest już bezpieczne?

stranger things class="wp-image-73374"
REKLAMA

Wiele wskazuje również na to, że doczekamy się powrotu Eleven. Nie sądzę jednak, aby była to ta sama dziewczynka, co w pierwszym sezonie. Bracia Duffer zapewniają, że kontynuacja ich historii nie będzie zwyczajnym sequelem. Za inspiracje podają Terminatora 2 oraz Aliens - filmy, które znacząco różniły się od poprzednich odsłon serii.

Zła Eleven, z którą zmierzą się podrośnięci bohaterowie Stranger Things? Jeżeli moje przypuszczenia się sprawdzą, to pamiętajcie, kto wam o tym napisał jako pierwszy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA