REKLAMA
  1. ROZRYWKA.BLOG
  2. Filmy

Nowi Strażnicy Galaktyki na pierwszej grafice koncepcyjnej z sequela

James Gunn, reżyser filmu "Strażnicy Galaktyki", opublikował na swoim profilu na Facebooku pierwszą grafikę koncepcyjną z sequela. Możemy na niej dostrzec znaną z pierwszej części ekipę, której skład powiększy się. 

07.15.2016
10:51
Nowi Strażnicy Galaktyki na pierwszej grafice koncepcyjnej
REKLAMA
REKLAMA

W związku ze zbliżającym się Comic-Conem w San Diego, wszyscy miłośnicy ekranizacji komiksów powinni przygotować się na zalew zapowiedzi, teaserów, zwiastunów i materiałów promocyjnych. Tak jak właśnie pierwsza grafika koncepcyjna z drugiej części filmu "Strażnicy Galaktyki", którą James Gunn opublikował na swoim profilu na Facebooku.

REKLAMA

Znajduje się na niej stary skład - Drax, Groot, Star-Lord, Rocket oraz Gamora. Możemy też dostrzeć dwie postaci, które nie były członkami drużyny, ale pojawiły się w pierwszej części - Yondu i Nebulę. Gunn potwierdził, że ten pierwszy dołączy do Strażników, zaś co do postaci granej przez Karen Gillan - nic pewnego w tej chwili nie wiadomo. Po raz pierwszy mamy też możliwość zobaczenia tego, jak prezentuje się zupełnie nowa postać - Mantis. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Groot wystąpi w filmie w formie małej sadzonki, a Star-Lord dorobił się plecaka rakietowego.  "Strażnicy Galaktyki 2" trafią do kin 5 maja 2017 roku.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA