REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Strażnicy Galaktyki vol. 2" z nowym zwiastunem. Abilisk ujawniony

"Strażnicy Galaktyki vol. 2" doczekali się właśnie drugiego zwiastuna. Choć w materiale pojawia się Abilisk, pierwsze skrzypce zdecydowanie gra w nim Baby Groot.

04.12.2016
11:52
Strażnicy Galaktyki vol. 2 z nowym zwiastunem. Abilisk ujawniony
REKLAMA
REKLAMA

Mam nieodparte wrażenie, że "Strażnicy Galaktyki" to film, który najbardziej polaryzuje fanów Marvel Cinematic Universe. Ci, którzy go widzieli, są albo absolutnie zachwyceni albo totalnie rozczarowani lub wręcz zniesmaczeni. Wnosząc po zwiastunach, sequel tylko pogłębi tą różnicę zdań - bo zapowiada się na to, że będzie taki sam, jak pierwsza część, tylko że "bardziej"; wydaje się, iż wszystkie cechy konstytuujące charakter tego widowiska zostały tu dodatkowo podkreślone lub wyolbrzymione. Przekonajcie się sami, czy mój wniosek jest prawidłowy.

REKLAMA

Na drugim zwiastunie po raz pierwszy w materiale filmowym zaprezentowano nowe postaci: Abliska oraz Mantis. Sporo miejsca poświęcono też Baby Grootowi, co jednych wprawi w euforię - jest przecież taki uroczy, a innych zirytuje, bo jego rola w filmie zdaje się sprowadzać do bycia zbędnym z punktu widzenia narracji dodatkiem, promującym przyszłą linię zabawek. Szczegóły fabularne widowiska pozostają na razie nie ujawnione. "Strażnicy Galaktyki vol. 2"trafią do kin 28 kwietnia 2017 roku. Występują między innymi: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Michael Rooker, Karen Gillan, Pom Klementieff, Elizabeth Debicki, Chris Sullivan, Sean Gunn, Tommy Flanagan, Laura Haddock i Kurt Russell.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA