REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Strażnicy Galaktyki vol. 2 i nowy zwiastun? Jestem Groot. Czyli że fajnie!

Od tego filmu nie oczekuję niczego poza rock and rollem, wartką akcją, szybką przygodą i ładunkiem pozytywnej energii. Jeśli wierzyć reklamie, to właśnie tego powinienem się spodziewać. Byle tylko nie przedobrzyli…

06.02.2017
15:30
Strażnicy Galaktyki vol. 2 i nowy zwiastun? Jestem Groot. Czyli że fajnie!
REKLAMA
REKLAMA

Film Strażnicy Galaktyki był takim eksperymentem ze strony Marvela. Mniej znani bohaterowie, nieco bardziej „niegrzeczni” (choć zdecydowanie nadal przyjaźni dziecięcej widowni, więc to jednak nie poziom Deadpoola), łatwiejsza historia i niezobowiązująca rozrywka.

Wyszło naprawdę dobrze. Film był dokładnie tym, czym miał być. Komiksową komedią akcji science-fiction (ufff) w sam raz na letni wieczór w kinie. Strażnikom Galaktyki daleko do ideału, ale i tak ich prosta forma bardzo przypadła mi do gustu. A teraz czas na drugą część.

Szykujcie magnetofony, Strażnicy Galaktyki vol. 2 mają nowy zwiastun!

REKLAMA

A ten pokazuje nam odgrzanego kotleta. Strażnicy Galaktyki nie zmienią bowiem swojej formuły… i bardzo dobrze! Sequel zapowiada się na powtórkę z rozrywki, a więc komiczne, przerysowane postacie, sarkastyczny humor, przebojową ścieżkę dźwiękową i spektakularne sceny akcji.

Bałem się, że film będzie chciał się rozwinąć. Że będzie próbował być może poważniejszy, może mroczniejszy, albo że będzie na siłę ugrzeczniony. Tymczasem szykuje nam się kolejny, prosty film, który niczego nie udaje i który jest świetny w tym, co ma robić. Z przyjemnością wybiorę się do kina.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA