REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

W mieście jest nowy strażnik. Strażnik Teksasu. Powstanie nowa wersja słynnego serialu z Chuckiem Norrisem

CBS TV Studios zapowiedziało reboot słynnego serialu z lat 90. - „Strażnik Teksasu”. W rolę, rozsławioną przez Chucka Norrisa miałby wcielić się Jared Padalecki.

24.09.2019
11:31
Powstaje reboot słynnego serialu Strażnik Teksasu, z Jaredem Padaleckim
REKLAMA
REKLAMA

Padalecki od 2004 roku występuje w serialu „Supernatural” emitowanym na kanale The CW. 10 października stacja wyemituje jednak pierwszy odcinek ostatniego, piętnastego sezonu serialu, a jego gwiazdy rozpoczną poszukiwania nowych miejsc pracy. Wszystko wskazuje na to, że Jared znalazł już nowy projekt. Portal Deadline ogłosił właśnie, że aktor został zaangażowany do serialu „Walker”, będącego wariacją na temat słynnego „Strażnika Teksasu” (oryg. „Walker, The Texas Ranger”).

Prace na planie serialu jeszcze się nie rozpoczęły, ale już wiadomo, że „Walker” będzie rebootem na miarę nowych wersji „Magnum: Detektyw z Hawajów” czy „MacGyvera”, które na nowo opowiadały dobrze znaną historię, unikając powiązań z oryginalnym dziełem.

Chuck Norris - Strażnik Teksasu class="wp-image-325710"

Scenariusz serialu powstaje pod okiem Anny Fricke, scenarzystki „Jeziora marzeń”, amerykańsko-kanadyjskiej wersji serialu „Być człowiekiem” czy dramatu „Uwaga, faceci!”. Projekt nie znalazł jeszcze swojego domu, ale amerykańskie media mówią, że serialem zainteresowane są zarówno The CW, które emitowało „Supernatural”, jak i CBS, które było domem oryginalnego „Strażnika Teksasu”.

Oryginalny serial emitowany był w latach 1993-2001 i opowiadał historię mężczyzny, należącego do elitarnej jednostki stróżów prawa w Teksasie. Serial został zwieńczony specjalnym filmem telewizyjnym: „Strażnik Teksasu - Próba Ognia”, który trafił na ekrany w 2005 roku.

Nowa wersja opowie podobną historię.

Jak czytamy w oficjalnym opisie, „Walker” opowie o mężczyźnie który po dwóch latach pracy pod przykrywką wraca do domu, aby odkryć, że jest tam do wykonania jeszcze więcej roboty. Wdowiec opiekujący się dwójką dzieci połączy siły z nową partnerką, jedną z niewielu kobiet, pracujących na tym stanowisku.

REKLAMA

Projekt produkuje Jared Padalecki, Anna Fricke, Dan Lin (serial Foxa „Zabójcza broń”), Lindsey Libertore oraz Dan Spilo.

Nieznana jest na razie data rozpoczęcia prac na planie serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA