REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Streamerka skrytykowała darmową kawę, więc producent wysłał jej papier toaletowy. Wy już wiecie, co chciał powiedzieć

Rewolucje jelitowe zazwyczaj związane są niestety z częstszym niż zwykle odwiedzaniem toalety. Takiego problemu doświadczyła polska streamerka Nieuczesana, a spowodowane było to zbyt dużym spożyciem kofeiny, którą zawierała kawa GBS. W odpowiedzi na jej wpis na Twitterze, marka prędko zareagowała, wysyłając streamerce wyjątkowy prezent.

31.05.2023
10:10
Streamerka skrytykowała darmową kawę, więc producent wysłał jej papier toaletowy. Wy już wiecie, co chciał powiedzieć
REKLAMA

GBS to popularny producent kawy, którego rozsławili w środowisku internetowym szczególnie influencerzy. Twórcy internetowi, współpracujący z marką GBS, proponują kody zniżkowe na wyjątkową kawę, a wybór jest naprawdę szeroki - od stopnia zmielenia, po smak, a nawet zawartość kofeiny. I właśnie ta ostatnia opcja zgotowała Nieuczesanej dosyć niemiłą niespodziankę w postaci problemów jelitowych, o których wspomniała na swoim Twitterze.

REKLAMA

Streamerka otrzymała od marki prezent. W paczce znajdował się papier toaletowy

Zaczęło się od niewinnego wpisu, w którym Nieuczesana wspomniała, że detoks od kofeiny był najgłupszą rzeczą, jaką zrobiła. Kiedy marka GBS odpowiedziała na jej post, streamerka odpisała: Po waszej [kawie] mam sraczkę akurat, w związku z czym między marką a Nieuczesaną wywiązała się krótka rozmowa. Okazuje się, że na jej efekty nie trzeba było długo czekać. Streamerka podzieliła się z obserwatorami wyjątkową paczką PR-ową, w której, oprócz batonów i kawy, znajdował się także papier toaletowy oraz list:

W nawiązaniu do naszej wymiany zdań na Twitterze i problemów jelitowych po zbyt dużej dawce kofeiny, przesyłamy do Ciebie paczkę, w skład której wchodzą wyłącznie kawy ze zwykłą zawartością kofeiny. Dodatkowo, aby podkreślić to, w jaki sposób dbamy o customer service, dorzuciliśmy rownież unikatowy papier toaletowy. Nie jest to zwykły papier - jest to jedyny w swoim rodzaju, niespotykany papier, podpisany przez samego CEO marki GBS i Admina Twittera. (Nie)stety, nie przyda Ci się już on nigdy więcej, gdyż kawy, które znajdują się w paczce, nie posiadają zwiększonej dawki kofeiny - a tym samym nie powinny spowodować dolegliwości żołądkowych. Mamy nadzieję, że zrekompensuje Ci to poniesione s(t)raty materialne

- napisała marka w dołączonym liście.

Marka wspomniała dalej, że kofeina i kawa w zbyt dużych dawkach może u niektórych osób powodować problemy jelitowe, jednak wszelkie dolegliwości nie mają związku z jakością ich systematycznie badanych produktów.

REKLAMA
Nieuczesana opublikowała zdjęcia listu oraz wyjątkowego prezentu od marki GBS

Zdjęcie główne: fot. Canva i screenshot z Twittera @NieuczesanaTv

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA