REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Nowy serwis streamingowy wchodzi do Polski. Pochodzi z Ukrainy

Na polskim rynku streamingowym pojawił się nowy gracz. Tym razem pochodzi z Ukrainy. MEGOGO to platforma, która oferuje dostęp do mnóstwa kanałów linearnej telewizji oraz kinowych hitów na życzenie. Czemu warto się nią zainteresować i ile kosztuje?

07.02.2023
14:47
serwis streaming nowość ukraina
REKLAMA

Niby na rynku streamingowym w Polsce nie ma już miejsca, ale przecież nowi gracze zawsze są pożądani. Za chwilę do naszego kraju wejdzie wyczekiwane SkyShowtime, a tymczasem, po cichu wystartowało MEGOGO. Może i nie kusi ekskluzywną ofertą, ale nudzić się z nim nie będziecie. Oferuje bowiem dostęp zarówno do mnóstwa kanałów telewizyjnych, jak i kinowych hitów.

MEGOGO narodziło się w 2011 roku w Kijowie. Dziś działa w kilkunastu krajach. W Polsce ma skupiać się na usługach telewizji online. Wykupując dostęp do serwisu zyskacie więc przede wszystkim możliwość oglądania na żywo kilkudziesięciu stacji - w tym informacyjnych, rozrywkowych, sportowych, filmowych, dziecięcych, edukacyjnych, etc.

REKLAMA

MEGOGO - co oglądać w nowym serwisie streamingowym?

Kolejne pakiety (startowy, optymalny, maksymalny) obejmują wiodące kanały polskiego rynku telewizyjnego, czyli TVN, Polsat, czy TV Puls. Ale! Jest też Canal+, Kino Polska, Eleven Sports, Disney, czy BBC. Po prostu do wyboru do koloru. A jakby tego było mało, każdy z planów daje też dostęp do ponad 1000 filmów. Jak przeczytamy na stronie MEGOGO platforma współpracuje z takimi markami jak:

  • FOX
  • BBC
  • Walt Disney
  • Monolith
  • Kino Świat
  • Gutek Film
MEGOGO

Mówiąc w skrócie, w ofercie znajdują się tak tytuły ambitniejsze, jak i czysto rozrywkowe. Oscarowy "Parasite" stoi tu obok "Czarna Pantery: Wakandy w moim sercu", czy "Thora: Miłość i grom" (hitów Marvela jest całe mnóstwo). Niektóre dostępne są w ramach subskrypcji, inne - w modelu transakcyjnym. Wszystkie natomiast można oglądać tak w języku polskim, jak i ukraińskim. Bo oferta w dużej mierze jest kierowana również do mieszkających w naszym kraju sąsiadów zza wschodniej granicy. Jest nawet dedykowany dla nich pakiet ukraińskich kanałów.

REKLAMA

MEGOGO - ile kosztuje dostęp do nowego serwisu?

Jeśli chodzi o dostępne pakiety ich ceny startują już od 9,99 zł/msc. (startowy). Optymalny kosztuje natomiast 29,99 zł/msc., a maksymalny - 39,99 zł/msc. Każdy z nich można jednak wypróbować za symboliczną złotówkę (właściwie 0,99 zł) za pierwsze dwa tygodnie.

Wszystkie informacje na temat MEGOGO znajdziecie na stronie platformy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA