REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Street Fighter dostanie w 2016 roku serial z prawdziwymi aktorami. Jest już zwiastun

Tego w ogóle się nie spodziewałem. Z okazji nadchodzącej premiery gry Street Fighter V, w 2016 roku zadebiutuje serial na podstawie bijatyki, z prawdziwymi aktorami w rolach głównych.

15.12.2015
19:43
Street Fighter dostanie serial z prawdziwymi aktorami
REKLAMA
REKLAMA

Nadchodzący serial Street Fighter: Ressurection nie jest pierwszą próbą przeniesienia komputerowej bijatyki na wielki ekran. Większość starszych graczy na pewno pamięta Ulicznego Wojownika z 1994 roku. Główną rolę zagrał tam sam Jean-Claude Van Damme. Do teraz mam z tym tworem olbrzymi problem. Wszystkie zmysły krzyczą, że to banalny film akcji, który nie ma nic wspólnego z cyfrowym oryginałem. Mimo tego, mam olbrzymi sentyment do Ulicznego Wojownika. Na tyle, że chyba odświeżę go sobie w najbliższy weekend.

Drugą próbą stworzenia udanego widowiska filmowego było Street Fighter: Legenda Chun-Li z 2009 roku.

Z szacunku do producentów gier wideo, o tym filmie najlepiej w ogóle nie pisać. Przy Legendzie Chun-Li Uliczny Wojownik to prawdziwe dzieło sztuki. Poza produkcjami z prawdziwymi aktorami, Street Fighter to również szereg animacji, takich jak Uliczny Wojownik 2, Street Fighter Zero oraz Street Fighter Alpha: Generations.

REKLAMA

Nadchodzący Street Fighter: Ressurection będzie pierwszą od 6 lat próbą mariażu prawdziwych aktorów z serią gier wideo. Zgaduję, że odcinkowa produkcja ma służyć za promocję nadchodzącej bijatyki na PS4 i PC. Nie zdziwię się, jeżeli jego akcja będzie preludium do wydarzeń z samej gry. Sugeruje to sam teaser trailer, na którym widzimy jedną z powracających, grywalnych postaci.

Street Fighter: Ressurection w dużej mierze przypomina internetową mini-serię Mortal Kombat. Podobnie jak ona, kolejne odcinki serialu będą pojawiać się w Internecie, na sieciowej platformie go90 od Verizona.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA