REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Stwórz prawdziwą muzyczną poezję w Spotify na Walentynki

Zabawną, acz ciekawą opcję udostępnił swoim użytkownikom serwis Spotify w związku ze Świętem Zakochanych. Możemy mianowicie, w prezencie dla naszej wybranki lub wybranka... stworzyć muzyczny wiersz!

13.02.2013
21:44
Stwórz prawdziwą muzyczną poezję w Spotify na Walentynki
REKLAMA

Brzmi to bardzo ambitnie, ale narzędzie jakie znajdziemy na dedykowanej mu stronie to tak naprawdę dosyć prosty mechanizm, dzięki któremu będziemy mogli ułożyć w serwisie Spotify playlistę, gdzie tytuły utworów tworzyć będą nasz miłosny “poemat”.

REKLAMA

Wystarczy wymyślić sobie treść naszego wybitnego wiersza skierowanej do ukochanej osoby, a następnie wpisywać po kolei frazy w dostępną na stronie wyszukiwarkę. Ta przeszuka bogate zasoby Spotify i zaproponuje nam utwory odpowiadające tytułami naszym lirycznym dokonaniom (i prawdopodobieństwo, że faktycznie znajdą się utwory o tytułach takich, jak nasze wersy, jest większe niż myślałem). Gotową listę fraz układamy w odpowiedniej kolejności i po upewnieniu się, że efekt końcowy jest zadowalający, publikujemy. Wówczas Spotify stworzy nam gotową playlistę, którą możemy podzielić się z ukochaną osobą - wówczas pozostaje tylko czekać na wyrazy wdzięczności i szczery podziw wobec naszego talentu oraz pomysłowości. A przynajmniej jestem pewien, że tak właśnie będzie.

Na próbę skomponowałem także swoją playlistę z bardzo krótkim komunikatem do Was, tak drogich mi czytelników. Słuchajcie na zdrowie!

Wypada pochwalić pomysłodawcę tej aplikacji - to bardzo fajna zabawka, która może dać trochę radochy zakochanym. A kto wie, może nawet przyjmie się na stałe. W końcu przecież nie jesteśmy wcale zobligowani do walentynkowej tematyki - może więc od teraz zaczniemy komunikować się z uciążliwymi użytkownikami Allegro albo forumowymi trollami, wysyłając im wiązanki bluzgów w formie piosenek? To dopiero byłby krok w kierunku naprawdę eleganckiego prowadzenia wymiany zdań. Jak sami widzicie, nieźle to zdaje egzamin:

REKLAMA

Oby więcej takich bonusów szykował co jakiś czas szwedzki gigant!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA