REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Joker – Leto wygląda niesamowicie. Pierwszy zwiastun „Suicide Squad” w końcu w Full HD

W końcu jest. Koniec z oglądaniem marnej jakości materiałów z ComicCon San Diego nagranych smartfonem. Warner Bros. nareszcie opublikował pierwszy zwiastun filmu „Suicide Squad”. Ten jest po prostu genialny!

14.07.2015
9:08
Suicide Squad - pełen zwiastun w końcu w Full HD!
REKLAMA

Jestem jednym z tych geeków, na których trailer „Batman v Superman” nie zrobił żadnego wrażenia. Oczywiście z chęcią wybiorę się na film Snydera do kina. Mimo tego materiał reklamowy wydał mi się… po prostu nudny. Podoba mi się koncepcja. Podobają mi się kreacje bohaterów. Podoba mi się obsada. Mimo tego zwiastun w ogóle mnie nie kupił.

REKLAMA

Zupełnie inaczej jest z „Suicide Squad”. Trailer nadchodzącego filmu powalił mnie na kolana.

Szczególnie zachwyciły mnie urywki z największą gwiazdą tej produkcji – Harley Quinn. Zazwyczaj drugoplanowa postać wydaje się być świetnie grana przez doskonale pasującą do komiksowego pierwowzoru Margot Robbie. Czuję, że ta aktorka skradnie pozostałym postaciom „samobójczego zespołu” całą sławę.

Miałem obawy, czy Harley w roli głównej (anty)bohaterki będzie w stanie pociągnąć kinowe widowisko. Teraz nie posiadam już żadnych wątpliwości. Chcę się wybrać na seans chociażby dla Margot Robbie. Opierając się na tym, co widzę w powyższym zwiastunie, aktorka przyćmiewa samego Willa Smitha.

Drugą gwiazdą „Suicide Squad” jest sam Joker. Ten nowy, grany przez Jareda Leto.

REKLAMA

Przyznam, że po opublikowaniu pierwszego zdjęcia Jareda – Jokera byłem mocno sceptyczny. Zachowałem jednak spokój, ponieważ każda kreacja tego seryjnego zabójcy zawsze spotyka się z krytyką wiernych fanów komiksów. Później okazywało się z kolei, że filmowcy tworzyli niesamowitą kreację, która pozostaje w naszej pamięci na lata. Czuję, że tym razem może być podobnie.

Joker – Leto, którego możemy zobaczyć w akcji, sprawia niesamowite wrażenie. To chyba pierwsza kreacja tego przestępcy, która wydaje się być naprawdę przerażająca. Już nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę jego poczynania na wielkim ekranie. Przy grze Leto oraz Robbie obecny przez moment Batman sprawia wrażenie zupełnie nieistotnego i nieciekawego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA