REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

W końcu! Na Netfliksie pojawił się długo wyczekiwany 8. sezon serialu „W garniturach”

Prawie półtora roku minęło od wyemitowania finału 8. sezonu „W garniturach” w amerykańskiej telewizji. Polscy użytkownicy Netfliksa musieli więc długo czekać, aby obejrzeć przedostatnią odsłonę serialu . Na szczęście dziś seria pojawiła się na platformie, a przynajmniej jej część.

18.07.2020
12:16
w garniturach 8 sezon netflix
REKLAMA
REKLAMA

Polscy fani „W garniturach” długo musieli czekać, aby legalnie obejrzeć 8. sezon serialu. Jego 6. pierwszych odsłon było emitowanych w telewizji, ale 7. można było zobaczyć już tylko na Netfliksie. Od tamtej pory miłośnicy produkcji w naszym kraju czekali na kolejną. Jej finał Amerykanie obejrzeli już w lutym 2019 roku. Minęło więc niemal półtora roku, ale w końcu nasza cierpliwość została nagrodzona.

8. sezon „W garniturach” już na Netflix Polska

8. sezon serialu właśnie dzisiaj pojawił się na naszym Netfliksie, a konkretnie pierwszych 10 odcinków - seria składa się z 16. Poznamy w nich dalsze losy prawników z renomowanej kancelarii. Wśród nich jest Mike Ross, który może pochwalić się fotograficzną pamięcią. Dzięki niej udało mu się dostać tam pracę, chociaż nie skończył szkoły prawniczej. Firma jednak zatrudnia jedynie osoby po Harvardzie, dlatego bohater musi udawać, że studia ma już za sobą.

Chociaż powróci większość znanych i lubianych bohaterów, to nie zobaczymy już na ekranie Meghan Markle. Występowała ona we „W garniturach” od pierwszego odcinka. Po 7. sezonie zrezygnowała jednak z aktorstwa, aby wejść do brytyjskiej rodziny królewskiej, biorąc ślub z księciem Harrym.

Kiedy kolejne epizody i 9. sezon „W garniturach” na Netflix Polska?

Na 8. sezonie nie kończą się jednak perypetie Mike'a Rossa i innych prawników. Emisja dziewiątej odsłony serialu rozpoczęła się w Stanach Zjednoczonych w lipcu 2019 roku. Ostatni odcinek pojawił się natomiast we wrześniu. Finałowa seria, w przeciwieństwie do poprzednich, składa się bowiem z zaledwie 10 odcinków.

Po obejrzeniu 8. sezonu, fani serialu bez wątpienia będą zadawać sobie pytania dotyczące daty polskiej premiery kolejnych odcinków produkcji. Na razie jednak nic na ten temat nie wiadomo. Pozostaje więc mieć nadzieję, że tym razem Netflix nie będzie tak długo zwlekał i szybko zaspokoi naszą ciekawość. Ale to już zależy od tego, kiedy platforma dogada się z Universalem w sprawie praw pozwalających na emisję finałowej odsłony „W garniturach”.

REKLAMA

8. sezon „W garniturach” jest już dostępny na platformie Netflix.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA