REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Rodzina Royów walczy o swoje imperium. Zobacz zapowiedź 2. sezonu serialu „Sukcesja” od HBO

Wielkie pieniądze i walka o władzę na samym szczycie globalnej korporacji mediowej - o tym właśnie opowiada serial „Sukcesja”, który powróci z 2. sezonem. W sieci można obejrzeć zapowiedź nowych odcinków.

10.06.2019
21:13
sukcesja 2 sezon zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Produkcja HBO w momencie swojej premiery w 2018 roku spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, czego odbiciem był szereg nominacji do prestiżowych nagród. Serial zdobył m.in. statuetkę BAFTA oraz tę od Amerykańskiej Gildii Reżyserów Filmowych.

Krytycy i widzowie docenili historię dysfunkcyjnej amerykańskiej rodziny kontrolującej jedną z największych korporacji medialnych na świecie, Waystar Royco. Poznajemy ich w momencie, w którym Logan, założyciel firmy i głowa rodziny, zaczyna wycofywać się z działalności. Jego następcą powinien zostać ktoś z jego najbliższego otoczenia – np. jedno z czworga jego dorosłych dzieci. W rodzinie zaczyna się walka o władzę.

„Sukcesja” - zwiastun 2. sezonu:

Nowa seria rozpoczyna się w momencie, w którym zostawiły nas wcześniejsze odcinki. Rodzina Royów walczy o zachowanie kontroli nad swoim imperium i choć przyszłość wydaje się coraz bardziej niepewna, to jednak przeszłość grozi im najbardziej.

REKLAMA

Twórcą serialu jest Jesse Armstrong. Z kolei na ekranie występują Brian Cox, Jeremy Strong, Kieran Culkin, Alan Ruck, Matthew Macfadyen, Hiam Abbass, Sarah Snook, Nicholas Braun, Natalie Gold, Peter Friedman oraz Rob Yang. Producentami wykonawczymi są Jesse Armstrong, Adam McKay, Frank Rich, Kevin Messick, Will Ferrell, Jane Tranter oraz Mark Mylod.

Premiera 2. sezonu „Sukcesji” w sierpniu 2019 na HBO i HBO GO, gdzie można też oglądać poprzednią serię.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA