REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Możesz kupić rekwizyty z "Sukcesji". Te przedmioty nosili bohaterowie serialu

"Sukcesja" doczekała się finału, a to oznacza wielkie porządki na planie serialu. W ramach wydarzenia organizowanego przez Heritage Auctions fani produkcji mogą wylicytować rekwizyty i kostiumy swoich ulubionych bohaterów.

09.01.2024
11:49
Możesz kupić rekwizyty z "Sukcesji". Te przedmioty nosili bohaterowie serialu
REKLAMA

Serial HBO "Sukcesja" podbił serca widzów. O jego wyjątkowości świadczy także liczba statuetek, które powędrowały w ręce aktorów i twórców produkcji - tytuł otrzymał ich aż 4, w tym w kategorii Najlepszy serial dramatyczny. I choć finał "Sukcesji" jest już dawno za nami, to fani mogą ożywić swoje wspomnienia z serialu dzięki wyjątkowej aukcji Heritage Auctions, na której mogą wylicytować rekwizyty i kostiumy z planu.

REKLAMA

Licytacja przedmiotów z serialu "Sukcesja". Ruszyła sprzedaż rekwizytów

Na stronie internetowej Heritage Auctions pojawiła się już lista przedmiotów z serialu "Sukcesja". Wśród nich znajdują się takie perełki jak kostium maskotki Dodericka, którego cena wynosi w tym momencie 2700 dol., a także jego telefon z klapką marki Alcatel Grega Hirscha, który kosztuje obecnie 575 dol.

Fani mają okazję wylicytować również kilka par okularów Kendalla, plecak Grega Hirscha (380 dol.), a nawet puszkę sosu żurawinowego, którą Logan uderzył swojego wnuka Iversona (310 dol.). Prócz kultowych rekwizytów pojawiły się także elementy garderoby - na sprzedaż wystawiono garnitur Romana Roya (260 dol.), komplet garniturowy Shiv Roy (470 dol.), a także sweter Connora Roya (260 dol.) i marynarkę Kendalla (525 dol.).

REKLAMA

Na aukcji pojawiły się również zegarki, dokumenty z serialu, specjalne wydania gazet czy karty kredytowe i identyfikatory. Licytacja potrwa do 13 stycznia.

Licytacja przedmiotów z serialu "Sukcesja"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA