REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Seriale /
  4. VOD

„Arrowverse” ciągle się rozsrasta. Właśnie ogłoszono prace nad spin-offem poświęconym Supermanowi

Arrowverse” to zbiorcza nazwa dla seriali superbohaterskich stacji The CW. W ich skład wchodzą seriale „Arrow”, „Flash”, „Supergirl”, „DCs Legends of Tomorrow”, a od niedawna także „Batwoman”. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce świat superbohaterów znów się powiększy.

28.10.2019
21:42
Supergirl - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

Stacja The CW ogłosiła właśnie rozpoczęcie prac nad spin-offem poświęconym Supermanowi i Lois Lane, z Tylerem Hoechlinem i Elizabeth Tulloch w rolach tytułowych. W tym momencie niewiele wiadomo o produkcji „Superman and Lois”. Poza tym, że jego nazwa brzmi wyjątkowo podobnie do znanego i lubianego serialu z lat 90. z Deanem Cainem i Teri Hatcher w rolach głównych - „Lois and Clark. The New Adventures of Superman”.

Superman i Lois Lane - bohaterowie nowego spin-offa Supergirl class="wp-image-337492"

Warto wynotować także, że produkcje The CW nie tylko wielokrotnie wprowadzały nowych bohaterów, którzy potem otrzymali własne seriale, ale także kilka razy postaci z poszczególnych produkcji pojawiały się wzajemnie w swoich serialach w ramach specjalnych cross-overów.

Ba! The CW zaczęło nawet tworzyć szczególne „wydarzenia telewizyjne”, podczas których bohaterowie poszczególnych seriali spotykali się ze sobą. W jednym z takich odcinków, zatytułowanym „Elseworlds” po raz ostatni widzieliśmy Supermana w wydaniu Hoechlina. Bohater ma pojawić się także w nowym odcinku specjalnym – „Crisis on Infinite Earths”, a dopiero później w swoim własnym serialu.

Warto zwrócić też uwagę, że „Crisis on Infinite Earths”, składające się z pięciu odcinków różnych produkcji, które wyemitowane zostaną w grudniu i styczniu, będzie wydarzeniem na niespotykaną dotąd skalę. W nowym odcinku specjalnym mamy zobaczyć bowiem także bohaterów z seriali „Smallville”, „Birds of Prey” oraz „Black Lightning”, które nie wchodziły dotąd w skład „Arrowverse”. Zwłaszcza że dwa z nich już dawno zakończyły emisję.

Żeby było jeszcze zabawniej – w produkcji ma pojawić się także Superman w wydaniu Brandona Routha. Aktor wcielał się w charakterystyczną postać w filmie „Superman powraca” z 2006 roku. Sęk tkwi w tym, że Routh występuje także w serialu „Legends of Tomorrow” w zupełnie innej roli. Ciekawie będzie zatem oglądać go w podwójnej roli.

REKLAMA

Nie wiadomo jeszcze, kiedy pierwszy odcinek „Lois i Clark” miałby ujrzeć światło dzienne.

Wiadomo natomiast, że pierwszy odcinek „Crisis on Infinite Earth” ma pojawić się 8 grudnia wraz ze specjalnym odcinkiem „Supergirl”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA