REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Świetny thriller prawniczy z gwiazdorską obsadą? Zwiastun "Misconduct" zapowiada doskonałą rozrywkę i emocje

"Misconduct" to thriller prawniczy w reżyserii Shintaro Shimosawy, który zadebiutuje na ekranach kin w przyszłym roku. W polskim Internecie niewiele na temat samej produkcji można się dowiedzieć, jednak dziś pojawił się w Sieci trailer filmu, który dawkuje informacje na temat fabuły "Misconduct" i zachęca do obejrzenia gwiazdorską obsadą.

17.12.2015
12:03
Świetny thriller prawniczy z gwiazdorską obsadą? Zwiastun "Misconduct" zapowiada doskonałą rozrywkę i emocje
REKLAMA
REKLAMA

W filmie zobaczymy całą plejadę największych talentów. Na ekranie pojawią się między innymi Anthony Hopkins, Al Pacino, Malin Akerman, Julia Stiles, Glen Powell i Josh Duhamel. Fabuła filmu skupia się na postaci młodego prawnika, w którego wcieli się właśnie Josh Duhamel. Ben nie ma na swoim koncie na razie dużych osiągnięć. Na horyzoncie jednak widać intrygującą, dużą sprawę, która może pomóc mu w osiągnięciu długofalowego sukcesu. To największe wyzwanie w jego dotychczasowej karierze. Jedna chwila nieuwagi może doprowadzić go do pójścia na dno. Im bardziej mężczyzna zagłębi się w sprawę, tym bardziej będzie w nią uwikłany. A czyha na niego korupcja, szantaże i zło.

REKLAMA

Zwiastun produkcji zapowiada emocjonujący film, pełen zwrotów akcji, intryg. Niebezpieczna kobieta, nie mniej niebezpieczni mężczyźni, rywalizacja i gra o wielka stawkę - to brzmi jak świetna rozrywka. Na razie niewiadomo, kiedy i czy film ukaże się w polskich kinach. Szczerze na to liczę, bo zwiastun klimatem przypomina mi "Zaginioną dziewczynę" czy "Słaby punkt". A to były naprawdę genialne produkcje.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA