REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Swiss Army Man" - nadchodzi zaskakująca komedia z Danielem Radcliffem. Zobacz zwiastun

W sieci wylądował zwiastun filmu "Swiss Army Man", którego reżyserowie Dan Kwan i  Daniel Scheinert, zdobyli w tym roku nagrodę dla najlepszego reżysera dramatu w Sundance. W rolach głównych występują Daniel Radcliffe i Paul Dano.

11.05.2016
10:19
"Swiss Army Man" - zaskakująca komedia z Radcliffem. Zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Daniel Radcliffe i Paul Dano udowodnili już, że świetnie radzą sobie w produkcjach komediowych. Radcliffe pozytywnie zaskoczył mnie swoim udziałem w fimie "Rogi", gdzie wcielił się w głównego bohatera, któremu wyrastają tytułowe rogi, mające niezwykłe właściwości, a Dano świetnie spisał się przed laty choćby w "Dziewczynie z sąsiedztwa", gdzie partnerował Emile'owi Hirshowi. Teraz będziemy mogli sprawdzić jak tych dwóch panów poradziło sobie w duecie.

REKLAMA

"Swiss Army Man" to przedziwna opowieść, co nietrudno wywnioskować już z zapowiedzi filmu. Hank (w tej roli Paul Dano) znajduje się na opuszczonej wyspie. Pewnego dnia poznaje Manny'ego (Daniel Radcliffe), który jest... trupem. Dwaj mężczyźni spędzają wspólnie czas, poznając się wzajemnie i wkrótce zostają przyjaciółmi. Jank i Manny wyruszają we wspólną podróż, a ta ma pomóc Hankowi odnaleźć jego miłość.

Jak widać w trailerze filmu, produkcja będzie pełna gagów, często całkiem niewybrednych. Zapowiada się jedna z najbardziej zwariowanych komedii tego roku. Niestety jeszcze nie wiadomo, czy obejrzymy ją także w polskich kinach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA