REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Synowie Anarchii" doczekają się spin-offu. Prace w toku

Krążące od pewnego czasu plotki znalazły swoje potwierdzenie. Sieć FX oficjalnie zamówiła scenariusz spin-offu serialu "Synowie Anarchii", zatytułowanego "Mayans MC". 

12.05.2016
11:01
mayans mc synowie anarchii
REKLAMA
REKLAMA

"Mayans MC" ma być mrocznym i poważnym dramatem, opowiadającym o rodzinie latynoskiego gangu Mayans, bodaj największych rywali Sons of Anarchy. Za wyprodukowanie tego serialu będzie odpowiedzialny Kurt Sutter, twórca "Synów anarchii", zaś scenariusz do spin-offa napisze Elgin James, znany z filmu "Ptaszki" z 2011 roku. "Poszukiwałem wyrazistego i niepowtarzalnego głosu, który będzie potrafił opowiedzieć o latynoskiej kulturze. Elgin jest tym głosem" - tak Sutter tłumaczył wybór scenarzysty.

REKLAMA
synowie anarchii sons of anarchy class="wp-image-69360"

"Synowie Anarchii" to amerykański serial sensacyjny, opowiadający o klubie motocyklowym Sons of Anarchy, który stara się chronić kalifornijskie miasteczko Charming przed dilerami narkotyków i wielkimi deweloperami. Emitowana w latach 2008-2014 przez stację FX produkcja doczekała się siedmiu sezonów, na które składa się w sumie 92 odcinki. "Mayans MC" będzie pierwszym spin-offem tej serii. Nie wiadomo jeszcze, na ile sezonów jest on planowany ani kiedy powinniśmy spodziewać się jego premiery.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA