REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

System Of A Down ogłasza koncert w Polsce. Sprawdź, kiedy bilety trafią do sprzedaży

Amerykańska grupa System Of A Down zagra w przyszłym roku w Krakowie. Bilety na dniach trafią do sprzedaży.

30.09.2019
11:26
system of a down w polsce
REKLAMA
REKLAMA

Powołany do życia w połowie lat 90. zespół w swojej historii przeszedł trochę zawirowań. W 2006 roku grupa zawiesiła działalność. Członkowie zajęli się innymi projektami, natomiast wokalista Serj Tankian działalnością solową. W 2010 roku zespół powrócił do koncertowania. Od kilku lat pojawiają się też informacje na temat ich nowego albumu, jednak wygląda na to, że temat został odłożony na półkę.

Dyskografię System Of A Down zamyka album „Hypnotize” z 2005 roku. Aerials, B.Y.O.B., Toxicity czy Chop Suey! to jedne z największych hitów grupy, łączącej w swojej muzyce elementy trash metalu czy nu metalu z instrumentami takimi jak sitar czy mandolina elektryczna.

Grupa System Of A Down zagra 30 czerwca 2020 r. w krakowskiej Tauron Arenie.

REKLAMA

Supportem zespołu będzie O.R.k., w skład którego wchodzą włoski wokalista, producent, kompozytor muzyki filmowej Lorenzo Esposito Fornasari, Pat Mastelotto z King Crimson, Colwin Edwin z Porcupine Tree oraz Carmelo Pipitone z Marta Sui Tubi.

Ceny biletów na przyszłoroczny koncert nie są jeszcze znane. Trafią one do sprzedaży 4 października, od godz. 10:00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy: środa 2 października, godz. 10:00 – piątek, 4 października godz. 9:00. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl: czwartek, 3 października godz. 10:00 – piątek, 4 października godz. 9:00.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA