REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

Kryminalna akcja w księgarni Virtualo, tanie książki do słuchania!

Sześć dni trwać będzie audiobookowa akcja promocyjna w elektronicznej księgarni Virtualo. Oferta przygotowana została z myślą o wielbicielach kryminału, zarówno w klasycznym wydaniu, np. „Przygód Sherlocka Holmesa” Arthura Conana Doyle'a, jak i bardziej współczesnych autorów, choćby mistrza poczytnych technothillerów, Johna Crichtona.

27.02.2013
21:51
Kryminalna akcja w księgarni Virtualo, tanie książki do słuchania!
REKLAMA

"Przygody Sherlocka Holmesa" to piąta cześć cyklu audiobooków brytyjskiego pisarza w ofercie Virtualo, zbiór dwunastu opowiadań o przygodach sławnego, londyńskiego detektywa. Warto przypomnieć, że historycznie jest to pierwszy zbiór wydany przez Arthura Conana Doyle po dwóch powieściach: "Studium W szkarłacie" i "Znak czterech". Przecena wynosi 30%, co oznacza, że aby wciąć udział w śledztwie Holmesa i doktora Watsona, wystarczy wysupłać z kieszeni 20,93 zł. Nagranie zostało oparte o nowy przekład (sprzed dwóch lat) Ewy Łozińskiej-Małkiewicz, natomiast czytania podjął się Janusz Zadura, który dubbningiem zajmuje się zawodowo a fani gier mogli go usłyszeć np. w wojennym Battlefield 3 (jako pilota myśliwca).

REKLAMA

Nieco mniejszy, bo 20 procentowy upust zaoferowano w wypadku „Predatora” wspomnianego Michaela Crichtona. Oczywiście nie chodzi o słuchowisko ze starcia legendarnego majora Alana „Dutch” Schaeffera z z krwiożerczą rasą kosmitów, którzy odwiedzali Ziemię tylko po to, aby upolować dzikiego zwierza na dwóch nogach. „Predator” to właściwie technologiczny wynalazek, rój nanobotów, wojskowy projekt firmy Xymos. Crichton zaprezentował złowieszczy wariant maszynonowej rewolucji, w którym samoreplikujące się, ewoluujące nanomaszyny wyrywają się spod kontroli. Audioobook kosztuje 26,80 zł.

REKLAMA

Warto jeszcze dodać, że zmarły kilka lat temu Crichton zajmował się również adaptacjami filmowymi, np. przeniesieniem na duży ekran "Parku Jurajskiego", wyreżyserowanego przez Stevena Spielberga. To od tego momentu zaczęła się właściwie kariera Crichtona jako pisarza.

Co jeszcze? Znanych i poczytnych autorów w kategorii kryminału jest znacznie więcej. Takie nazwiska jak Ludlum, Grisham, czy Larsson, gwarantują, że każdy fan gatunku prozy z dreszczykiem, znajdzie coś dla siebie. Pełną oferta dostępna jest tutaj. Promocja potrwa jeszcze do wtorku, a więc mamy sporo czasu, aby wybrać najciekawsze, kryminalne historie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA