REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Pamiętacie "Szkołę uwodzenia"? Powstanie serial inspirowany filmem

"Szkoła uwodzenia" to thriller i romas z 1999 roku, w którym główne role zagrali Sarah Michelle Gellar, Ryan Phillippe i Reese Witherspoon. Film doczekał się jeszcze dwóch kolejnych odsłon, ale te były dużo mniej udane niż pierwowzór, opowiadający o przyrodnim rodzeństwie, które zakłada się, że jedno z nich, Sebastian, poderwie ułożoną córkę dyrektora szkoły.

22.10.2015
11:43
Pamiętacie "Szkołę uwodzenia"? Powstanie serial inspirowany filmem
REKLAMA
REKLAMA

Zgodnie z zapowiedziami uwspółcześniona wersja "Niebezpiecznych związków" ma ponownie ukazać się na ekranie. Tym razem jednak nie w postaci filmu, a serialu, który będzie spin-offem "Szkoły uwodzenia". Głównym bohaterem będzie syn Annette Hargrove i Sebastiana Valmonta, Bash Casey. Szesnastolatek zacznie odkrywać rodzinne sekrety, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Tajemnice i ukrywanie prawdy spowodują, że chłopak wyruszy z rodzinnego domu i zamieszka w szkole z internatem. Nowy świat wcale nie będzie jednak bezpieczniejszy od tego, który opuścił. Chłopak szybko pozna smak seksu, pieniędzy i korupcji.

REKLAMA
szkola uwodzenia

Nie wiadomo jeszcze, kto miałby się wcielić w główne role w serialu, ani na kiedy planowana jest jego premiera. Całość zapowiada się naprawdę intrygująco i już teraz można być pewnym, że przyciągnie przed ekran wielu nastolatków i tych, którzy z sentymentem wspominają "Szkołę uwodzenia". Oby tylko poziom produkcji nie zbliżył się do kontynuacji oryginału.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA