REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Szybcy i wściekli wprowadzili do kina akcji zupełnie nową jakość. Dziś wyprzedzają Gwiezdne wojny

Zaczęło się od małego filmu o nielegalnych wyścigach samochodowych. Dziś seria Szybcy i wściekli bije rekordy popularności, detronizując nawet Gwiezdne wojny. Nic dziwnego, bo jej twórcy znają przepis na doskonały film akcji.

20.04.2017
20:05
Szybcy i wściekli
REKLAMA
REKLAMA

Szybkie samochody, piękne dziewczyny, wybuchowa i wartka akcja a pod tym wszystkim wspólny mianownik, jakim jest braterstwo, przyjaźń i lojalność. Dodajmy do tego charakterystyczne, zapadające w pamięć postacie i oto jest idealny film akcji. Którym, nieprzypadkowo, są kolejne odsłony serii Szybcy i wściekli.

Szybcy i wściekli to filmy od entuzjastów, dla entuzjastów.

Na tym krótkim wideo zobaczysz jak ta seria ewoluowała z kina dla entuzjastów aż po wysokobudżetowe thrillery. Zweryfikujesz też pewne swoje założenia. Czy wiesz, że te wszystkie „absurdalnie niemożliwe” sceny z serii zostały w większości nakręcone… bez użycia efektów komputerowych?

REKLAMA

Do kin właśnie wchodzi ósma już część Szybkich i wściekłych. Nie możemy się już doczekać i wierzymy, że film będzie co najmniej równie dobry, jak wszystkie poprzednie. I już teraz zapraszamy na recenzję filmu Szybcy i wściekli 8, która niebawem pojawi się na łamach Spider’s Web.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA