REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Najnowszy trailer filmu Szybcy i wściekli 8 prezentuje… apokalipsę w wykonaniu inteligentnych samochodów

Naturalne kataklizmy. Wirus zamieniający ludzi w zombie. Atak kosmitów. W kinie widzieliśmy masę motywów spychających ludzi na skraj zagłady. Jednak atak inteligentnych samochodów… to coś zupełnie nowego.

10.03.2017
10:22
Najnowszy trailer filmu Szybcy i wściekli 8 prezentuje… "autokalipsę"
REKLAMA
REKLAMA

Dzisiaj w zasadzie każdy nowy pojazd jest w jakimś stopniu „smart”. Samochody posiadają wbudowane dyski twarde, procesory, systemy operacyjne, aplikacje, cyfrowe ustawienia i narzędzia diagnostyczne, komputery pokładowe i tak dalej. W filmie Szybcy i wściekli 8 to właśnie za sprawą „inteligencji” samochodów na ulicach zapanuje chaos.

Nowy zwiastun filmu Szybcy i wściekli 8 jeszcze mocniej pcha serię w objęcia irracjonalności i absurdu.

Urzekła mnie zwłaszcza scena, w której dziesiątki samochodów zaczynają wypadać przez okna wieżowca, prosto w kierunku bohaterów i biednych, bezbronnych cywili. Prawdziwa autokalipsa. Smar na rękach ma cyber-terrorystka, dla której z jakiegoś powodu pracuje Vin Diesel. Główny motyw filmu to właśnie przywrócenie Vina na łono jego „rodziny”.

REKLAMA

Tak jak kilka poprzednich filmów, Szybcy i wściekli 8 również nie będą mieli nic wspólnego z ulicznymi wyścigami. Zamiast tego dostaniemy sekwencję walk w więzieniu, starcie z łodzią podwodną oraz… popychanie torpedy nogą. Wybuchy, eksplozje, bicepsy i testosteron zaleją ten film, co chyba podoba się fanom. Wskazują na to przychody z serii, które z roku na rok jedynie rosną.

Szybcy i wściekli 8 pojawią się w Polsce już 21 kwietnia 2017 roku, w tydzień po międzynarodowym debiucie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA