REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Filmy
  4. Seriale /
  5. VOD
  6. Netflix /

„Szybcy i wściekli 9” z piskiem opon wjechali do kin. Podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

W kinach „Szybcy i wściekli” łamią kolejne zasady fizyki, ale jeśli wolicie zabunkrować się w domu, to też znajdziecie film lub serial dla siebie. Serwisy VOD i telewizja zadbały, abyśmy mieli co oglądać w ten weekend.

26.06.2021
9:00
szybcy i wściekli 9 premiera co obejrzeć w weekend
REKLAMA

Męczą was burze i upały? To bardzo dobrze, bo ten weekend możecie spędzić w klimatyzowanej sali kinowej bądź we własnym domu. Jest bowiem mnóstwo premier, których nie można przegapić. Po raz dziewiąty na wielki ekran wjechali już „Szybcy i wściekli”, a na VOD Milla Jovovich walczy z potworami. W telewizji natomiast znane i lubiane hity pokroju „Dnia świra”.

REKLAMA

Filmy, programy, seriale – podpowiadamy co obejrzeć w weekend

To już dziewiąta część tej samochodowej noweli, a ona wciąż nabiera wiatru w żagle. Bohaterowie już przekroczyli wiele granic absurdu. Okazuje się jednak, że jest jeszcze trochę pól do eksploatacji. Teraz na przykład polecimy z ekipą w kosmos… Serio, kiedyś się o tym żartowało, a dzisiaj to się dzieje naprawdę. Przez pandemię musieliśmy trochę poczekać na premierę filmu, więc najwyższy czas się przekonać czy było warto.

Film już w kinach.

Monster Hunter

Paul W.S. Anderson znalazł na siebie całkiem niezły sposób. Ekranizuje kolejne słynne serie gier wideo. Teraz wraz ze swoją żoną Millą Jovovich na kanwę wziął „Monster Hunter”. Wspomniana aktorka wciela się w twardą żołnierkę, której przyjdzie trafić do świata pełnego potworów. Fani oryginału znajdą tu wiele ukłonów w stronę pierwowzoru. Czy jednak wyszedł z tego dobry film? Przekonajcie się sami.

Film już dostępny na wybranych platformach VOD, m.in. Premiery Canal+.

Sprawa idealna - 5. sezon

Spin-off „Żony idealnej” dorównuje poziomem oryginałowi, dlatego jego fani nie musieli ronić zbyt wielu łez po zakończeniu serialu. Akcja „Sprawy idealnej” rozpoczęła się rok po wydarzeniach przedstawionych w oryginale. I właśnie teraz produkcja doczekała się 5. sezonu.

Pierwszy odcinek 5. sezonu serialu już dostępny na platformie HBO GO.

Sex/Life

Ludzie się zmieniają. Taka Billie kiedyś była ostrą imprezowiczką, a teraz jest przykładną matką i żoną z amerykańskich przedmieść. O przeszłości pozostaje jej tylko fantazjować. „Co by było gdyby…” – to pytanie zadaje sobie nieustannie i wszystkie przemyślenia zapisuje w dzienniku. Jej mąż jednak znajduje jej zapiski. Czy to będzie rewolucja w ich relacji?

Serial już dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: polską rzeczywistość w, nie tak bardzo, krzywym „Dzień świra” (Kino Polska, sobota 20:00), twardego Patricka Swayze w „Wykidajło” (TV Puls, sobota 20:00) i kontynuację kultowej komedii dla nastolatków „American Pie 2” (TVN, sobota 22:30).

W niedzielę szczególnie polecamy: Nicolasa Cage’a kradnącego samochody w „60 sekund” (Fox, niedziela 18:20), czwartą część przygód nietypowego duetu policjantów „Zabójcza broń IV” (TVN, niedziela 20:00) i horror „Midsommar. W biały dzień” (Ale Kino+, niedziela 22:20).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA