REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Szybki przegląd najciekawszych promocji na e-booki

Ma być na szybko, więc bez zbędnych wstępów. Przed wami najciekawsze promocje na e-booki, z których możecie dzisiaj skorzystać. 

30.01.2014
11:58
Szybki przegląd najciekawszych promocji na e-booki
REKLAMA

W ofercie Nexto najciekawiej wygląda przecena wszystkich tytułów Instytutu Wydawniczego Erica na 14,90 zł. Dzięki temu w dobrej cenie nabyć można na przykład bardzo ciekawego "Żelazny kostur" Juraja Červenáka.

REKLAMA

W Ebookpoint promocja na dzieła Wiktora Suworowa. Wszystkie e-booki tego autora zostały przecenione o 45%. Ponadto w dobrej cenie można kupić książki o Muminkach, co polecam uczynić, jeśli jeszcze nie mieliście okazji. Z wiekiem odbiera się je zupełnie inaczej.

Na Woblinku w wersji cyfrowej debiutuje książka "To nie jest kraj dla starych ludzi" Cormaca McCarthy'ego, której głośną filmową adaptację stworzyli kilka lat temu bracia Coen. E-book, podobnie jak wszystkie inne dostępne  pozycje tego autora, oferowany jest w promocyjnej cenie.

Na Publio z okazji premiery "Zniewolonego. 12 Years a Slave" wszystkie książki wydawnictwa Replika kosztują połowę mniej. O tyle samo przeceniono również klasykę polskiego kryminału - Joe Alexa.

REKLAMA

Cda.pl proponuje 40% zniżkę na kryminały wydane przez Sonia Draga. W ofercie znajdują się zarówno starsze tytuły, jak i nowe e-booki.

Wreszcie na Virtualo "szkocka promocja" - sto najlepszych e-booków wydawnictwa W.A.B. przecenionych nawet do 75%. W bardzo dobrej cenie są m.in. Miłoszewski, Mankell, Bator, Indriðason czy Mo Yan.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA