REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki
  3. Filmy /
  4. Seriale

Showmax i Storytel w T-Mobile. Bezpłatny transfer danych, wydłużony okres próbny i nie tylko

T-Mobile dołączył kolejne serwisy streamingowe do swojej oferty. Od teraz klienci mogą uzyskać u operatora dostęp do Showmax i Storytel.

07.12.2017
17:14
t-mobile showmax storytel
REKLAMA
REKLAMA

Sieci komórkowe już dawno zrozumiały, że muszą walczyć o klienta czymś więcej niż niskimi cenami za połączenia, wiadomości i transfer danych. Coraz częściej razem z usługami telekomunikacyjnymi wykupuje się dostęp do różnych serwisów rozrywkowych.

T-Mobile już od miesięcy pozwala wykupić w ramach abonamentu dostęp do serwisu Netflix. Dostępne są też pakiety Supernet Video, które pozwalają na nielimitowany transfer danych w ramach wybranych usług VOD. Liczba serwisów, z którymi T-Mobile wchodzi w partnerstwo, stale się powiększa.

Showmax w T-Mobile: jeden rachunek i nielimitowany transfer.

Od dzisiaj klienci T-Mobile mogą wykupić dostęp do Showmax i rozliczać się za dostęp do biblioteki serwisu w ramach abonamentu telefonicznego. Oprócz tego wszyscy klienci sieci - zarówno prepaid, jak i abonamentowi - mogą testować Showmax za darmo przez aż 3 miesiące. Po zakończeniu promocji cena za miesięczny dostęp do serwisu wyniesie 19,90 zł.

Klienci sieci, którzy wykupili usługę Supernet Video, mogą w dodatku cieszyć się nielimitowanym transferem danych na terenie Polski. Oglądanie filmów i seriali w Showmax nie pomniejszy miesięcznej paczki danych. Do wyboru są dwa warianty usługi Supernet Video, które różnią się ceną i maksymalną jakością transmisji w ramach sieci komórkowej.

W ramach usługi Supernet Video DVD i Supernet Video HD można oglądać bez limitu wideo z serwisów YouTube, Netflix, Vevo, TVP Stream, TVP Sport, Player, Showmax, VOD.pl, WP Pilot i Chili Cinema. Dostęp do usługi w jakości DVD to koszt 5 zł miesięcznie. Za nielimitowany transfer w rozdzielczości HD płaci się 15 zł za miesiąc.

T-Mobile oferuje teraz dostęp do audiobooków w ramach Storytel.

REKLAMA

Storytel to takie Spotify, ale z audiobookami. W ramach miesięcznej zryczałtowanej opłaty można słuchać dowolnej książki z biblioteki. Oprócz tego dostępne są ebooki, a użytkownik może wybrać, czy kolejny rozdział przesłucha, czy przeczyta z ekranu smartfona lub tabletu.

Podobnie jak w przypadku Showmax, wszyscy klienci T-Mobile mogą testować Storytel za darmo dłużej, niż przy aktywacji okresu testowego przez stronę internetową usługodawcy, czyli przez 30 dni, a nie tylko 2 tygodnie. Po zakończeniu okresu próbnego abonament za Storytel kosztuje 29,90 zł miesięcznie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA