REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Taco Hemingway i Quebonafide wydali pierwszy singiel. Art-B promuje płytę duetu

Po dniach ciszy w mediach społecznościowych raperzy Taco Hemingway i Quebonafide pokazali światu swój wspólny projekt. Artyści nawiązali współpracę, tworząc duetową płytę: TACONAFIDE - SOMA 0,5 mg.

16.03.2018
18:27
Taco Hemingway i Quebonafide wydali singiel - Art-B z płyty SOMA 0,5 mg
REKLAMA
REKLAMA

Już 13 kwietnia 2018 pojawi się wspólna płyta raperów Taco Hemingway oraz Quebonafide. Muzycy pracowali nad nowym krążkiem w sekrecie, niemal do samego końca ukrywając prace nad SOMA 0,5 mg przed licznymi fanami. Pierwsze doniesienia o płycie pojawiły się dopiero kilka dni temu, kiedy jedna z modelek pochwaliła się w mediach społecznościowych uczestnictwem w sesji fotograficznej, na której powstawały zdjęcia promujące krążek duetu TACONAFIDE.

Pierwszy singiel promujący SOMA 0,5 mg - Art-B - jest już do przesłuchania na YouTube.

Kawałek został przyjęty niezwykle entuzjastycznie przez polskich internautów. W zaledwie dwie godziny od opublikowania przesłuchano go ponad 300 tys razy. Fani zwracają uwagę na świetną warstwę liryczną utworu Art-B. To właśnie teksty muzyka Taco Hemingwaya przyniosły mu niezwykłą popularność, przez wielu młodych Polaków uznawane za głos nowego wielkomiejskiego pokolenia. Według Internautów raper dalej trzyma wysoki poziom.

REKLAMA

Jeżeli podoba się wam Art-B, możecie złożyć zamówienie przedpremierowe na SOMA 0,5 mg. Krążek jest już do kupienia na oficjalnej witrynie TACONAFIDE, w cenie 49,99 zł. Fani mają dostać swoje egzemplarze na dzień premiery, czyli 13 kwietnia 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA