REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Taco Hemingway na bogato. Upoluj jedną z 500 szt. kolekcjonerskiego wydania płyty Marmur

Taco Hemingway ponownie zaprasza do hotelu Marmur. Tym razem do edycji specjalnej - kolekcjonerskie wydanie płyty Marmur trafiło do przedsprzedaży.

14.08.2018
17:15
Taco Hemingway Cafe Belga
REKLAMA
REKLAMA

Tym razem nowości nie będzie. Kto jak kto, ale Taco Hemingway przez ostatnie kilka miesięcy dosyć się napracował. Wydał płytę w duecie z Quebonafide, później zaprezentował solowy album Cafe Belga, a na dokładkę dorzucił EP-kę Flagey. Teraz raper zaprasza w podróż do nieodległej przeszłości.

Mianowicie do 2016 r., kiedy to premierę miał Marmur. 31 sierpnia debiutancka płyta długogrająca Taco Hemingwaya ukaże się w kolekcjonerskiej wersji na podwójnym winylu. Przedsprzedaż ruszyła dziś.

Marmur, wersja kolekcjonerska - ile będzie kosztować?

Dwupłytowe winylowe wydanie Marmuru kosztować będzie 299,90 zł. Wydawnictwo można nabyć tylko za pośrednictwem warszawskiego Asfalt Shopu. Szczegóły na stronie sklepu.

W specjalnym boksie, oprócz winylowych krążków, mają znaleźć się także specjalne gadżety związane z motywem przewodnim albumu, czyli hotelem Marmur. Eleganckie opakowanie powstało we współpracy z Forinem, grafikiem, znanym twórcą okładek płytowych.

Tym projektem starałem się przeskoczyć poprzeczkę, którą sobie wysoko zawiesiłem w momencie tworzenia okładki O.S.T.R. „W drodze po szczęście”. Projektowanie nudnych wydawnictw nie przynosi mi frajdy. Jak to mówi Tytus, cieszy się, że najlepsze projekty zawsze zostawiam dla Asfalt Records. Może coś w tym jest, a może po prostu zawsze daje mi wolność w projektowaniu? Forin Studio zaprasza do Hotelu Marmur.

Do sprzedaży trafi tylko 500 sztuk wydawnictwa.

Marmur, edycja specjalna - tracklista

Strona A
1. Marmur
2. Witaj w Hotelu Marmur
3. Żyrandol
4. Krawawa jesień

Strona B
5. Grubo-chude psy
6. Portier!
7. Mgła I (Siwe włosy)
8. Mgła II (Mówisz, masz)
9. Świat jest WFem

REKLAMA

Strona C
10. Świecące prostokąty
11. Tsunami blond
12. Ślepe sumy
13. Żywot

Strona D
14. Ściany mają uszy
15. Jak cień
16. To by było na tyle
17. Deszcz na betonie (?)

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA