REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka /
  3. Dzieje się

Nowa płyta Taco Hemingwaya jest tak gorąca, że raperowi padła strona

Taco Hemingway powrócił z nowym albumem i wypuścił dwa premierowe utwory. Wakacyjny klip "Gelato" dostępny jest już na YouTube. Można też zamówić  preorder krążka “1-800-OŚWIECENIE”. Zainteresowanie nowym albumem rapera jest tak ogromne, ze dostanie się na stronę internetową, gdzie można zamówić płytę, jest nieosiągalne.

17.08.2023
8:10
Taco Hemingway wydał nową płytę
REKLAMA

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Taco Hemingwaya. Raper powraca po dłuższej przerwie, gdzie ostatnie albumy wydał w 2020 roku. Filip Szcześniak kilka godzin temu opublikował na Youtube nowy wakacyjny klip "Gelato", będący zapowiedzią nowego albumu “1-800-OŚWIECENIE”. Na Spotify dostępny jest też drugi, nowy kawałek "Makarena Freestyle".

REKLAMA

Zamówienie preorderu Taco jest w tym momencie nieosiągalne.

Uradowani fani mogą też zamawiać preorder nowego albumu. Teoretycznie, bo w praktyce wygląda to tak, że dostanie się na stronę Taco Hemingwaya, jest w tym momencie niemożliwe. Zainteresowanie nowym albumem Taco jest ogromne, lecz ten, kto chce zamówić preorder musi póki co poczekać.

Screen ze strony Taco Hemingwaya

1-800-OŚWIECENIE” zapowiadany jest jako album konceptualny. Na razie na Spotify dostępne są jedynie dwa nowe kawałki autorstwa Taco. Płyta ukaże się nakładem 2020 label, a jej premiera zaplanowana jest na piątek 22 września.

Nowy klip Taco Hemingwaya
REKLAMA

Nowy teledysk Taco współtworzyła partnerka rapera, Iga Lis

Teledysk do piosenki "Gelato" stworzył Mateusz Dziekoński oraz Iga Lis, prywatnie partnerka Filipa Szcześniaka. Ostatnie albumy Taco Hemingwaya "Jarmark" oraz "Europa" powstały w 2020 roku. Z albumu "Jarmark" pochodzi popularny numer "Polskie Tango", gdzie raper odnosi się krytycznie do m.in. polityki oraz polskiej mentalności.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA