REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

„Pocztówka z WWA, lato ’19” – nowa płyta Taco Hemingwaya już dostępna. Pobierzesz i posłuchasz ją za darmo w sieci

Nowa płyta Taco Hemingwaya jest już dostępna w serwisach streamingowych. Raper opublikował swoje najnowsze dzieło ponad dwa tygodnie przed premierą fizycznej wersji.

24.07.2019
9:12
taco hemingway pocztówka z wwa lato 19
REKLAMA
REKLAMA

Po roku 2018, erze silnego skupiania się na sobie („SOMA” + „Café Belga” + „Flagey”), czas wymienić lustro na teleskop i wrócić do obserwowania miasta i społeczeństwa – zapowiadał nowe wydawnictwo Taco Hemingway.

Możemy się już przekonać, jak ta obserwacja wypadła tym razem. Album „Pocztówka z WWA, lato ’19” dostępna jest w serwisach streamingowych. Udostępnianie muzyki w internecie przed właściwą premierą jest znanym zwyczajem autora.

Setki przesłuchanych albumów, nielegalnie nabytych, wpłynęły na to jakim zostałem człowiekiem oraz muzykiem (no dobra — „muzykiem”). Wraz z wydaniem „Trójkąta warszawskiego” obiecałem więc sobie, że - celem spłacenia długu - moje albumy zawsze trafiać będą do internetu za darmo – tłumaczy Taco Hemingway.

Na nowej płycie pojawili się goście, m.in. Pezet, Ras, Rosalie i Dawid Podsiadło. Z tym ostatnim Taco wystąpi 28 września na Stadionie Narodowym.

Premiera fizycznego wydania płyty „Pocztówka z WWA, lato ’19” zapowiedziana jest na 9 sierpnia 2019 roku.

Taco Hemingway zapowiedział jednocześnie, że zaczyna już prace nad kolejnym projektem. To dlatego zależało mu na tym, by jak najszybciej zakończyć etap prac pt. „Pocztówka z WWA, lato ’19”. Wydanie fizyczne albumu możecie nadal zamawiać w preorderze. Informacje znajdziecie pod tym linkiem.

Posłuchaj albumu „Pocztówka z WWA, lato ’19”:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA