REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Taco Hemingway udostępnił za darmo "WOSK", swoją nową EPkę

Taco Hemingway kontynuuje chlubną tradycję udostępniania swoich materiałów w sieci za darmo. Tym razem jest to "WOSK", niezapowiadana wcześniej EPka. 

27.07.2016
12:37
Taco Hemingway udostępnił za darmo WOSK, swoją nową EPkę
REKLAMA
REKLAMA

EPka nosi tytuł "Wosk" i można ją bezpłatnie pobrać z oficjalnej strony rapera lub odsłuchać na YouTube. Na najnowsze dzieło warszawskiego rapera składa się w sumie 6 utworów: Wosk, B.X.L, Szczerze, Wiatr, 515 i Koła. Wszystkie kawałki to premierowe, niepublikowane wcześniej nagrania. Za ich produkcję odpowiedzialni są Rumak i Borucci. Taco Hemingway poinformował na swoim profilu na Facebooku, że trwają intensywne prace nad jego kolejnym albumem, zatytułowanym "MARMUR". Premiera krążka zapowiedziana jest na jesień bieżącego roku.

REKLAMA

Taco Hemingway zadebiutował minialbumem "Young Hems", który ukazał się 26 grudnia 2013 roku. Rok później udostępniony został drugi minialbum rapera – "Trójkąt warszawski". 27 czerwca 2015 roku ukazał się trzeci minialbum muzyka zatytułowany "Umowa o dzieło". Wszystkie płyty artysta udostępniał za darmo - na YouTube i do pobrania z jego strony internetowej. Pierwszy singiel z "MARMURU" znajdziecie tutaj.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA