REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Tak! Będzie 2 sezon "Watahy"!

To, na co wielu widzów HBO czekało od dawna, w końcu nastąpiło. Jak na swoim facebookowym profilu pinformowała stacja, doczekamy się drugiego sezonu "Watahy".

21.06.2016
12:56
Tak! Będzie 2 sezon "Watahy"! Polska produkcja powraca do HBO
REKLAMA
REKLAMA

Na razie niewiele wiadomo o drugim sezonie produkcji, ale pewne jest, że bohaterowie "Watahy" ponownie znajdą się w Bieszczadach. Przygotowania mające na celu przywrócenie "Watahy" do żywych trwają już od kilku miesięcy. Można przypuszczać, że ta decyzja podyktowana jest sukcesem serialu w innych europejskich krajach, nie tylko w Polsce. Przypomnijmy, że "Wataha" emitowana była także m. in. na Wegrzech, w Holandii, w Czechach i w Chorwacji. Niestety, nie wiadomo jeszcze kiedy możemy spodziewać się premiery drugiego seoznu serialu, który - miejmy nadzieję - dostępny będzie również w platformie HBO GO.

REKLAMA

Pierwszy sezon "Watahy" poświęcony był grupie pracowników straży granicznej stacjonujących w Bieszczadach. Wśród współpracowników dochodzi do zamachu, który prowadzi na coraz wyższe szczeble. W głównych bohaterów "Watahy" wcielili się m. in. Leszek Lichota i Bartłomiej Topa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA