REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serial "Taken" doczekał się właśnie pierwszego zwiastuna

Do sieci trafił właśnie pierwsza zapowiedź w formie wideo serialu "Taken", realizowanego na podstawie serii filmów "Uprowadzona" z  Liamem Neesonem w roli głównej. 

15.12.2016
10:49
Serial Taken doczekał się właśnie pierwszego zwiastuna
REKLAMA
REKLAMA

Serial "Taken" będzie prequelem pierwszej części "Uprowadzonej", zatem opowiadać będzie o czasach, w których Bryan Mills, główny bohater serii, dopiero nabywał swoje szczególne umiejętności, w toku wieloletniej służby.

Innymi słowy, dzięki tej produkcji będziemy mieli możliwość poznać nieco więcej na temat dotychczas owianej tajemnicą przeszłości tej postaci.

REKLAMA

W serialu "Taken" Bryan Mills, grany tu przez Clive'a Standena, jest byłym członkiem Zielonych Beretów, którego rekrutuje CIA, po tym, jak udaje mu się ocalić pasażerów pociągu przed uzbrojonym zamachowcem. W trakcie tego incydentu ginie jednak jedna, bardzo bliska mu osoba. Telewizyjne widowisko produkuje Luc Besson. Premiera zaplanowana jest na koniec lutego 2017 roku. Cudów oczekiwać nie należy, ale miejmy nadzieję, że serialowi poziomem bliżej będzie do pierwszej niż do trzeciej części "Uprowadzonej".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA