REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Margot Robbie zamordowana przez grupę Mansona. Nowe szczegóły dotyczące obsady filmu Tarantino

Zaplanowany na przyszły rok film Quentina Tarantino o zbrodniach grupy Mansona zyskał nowych członków obsady. W Once Upon a Time in Hollywood zobaczymy Margot Robbie. Aktorka zagra Sharon Tate.

09.05.2018
11:19
Margot Robbie zagra Sharon Tate w nowym filmie Tarantino
REKLAMA
REKLAMA

Już teraz jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2019 r. Quentin Tarantino po raz pierwszy zamierza przedstawić historię opartą na faktach. Reżyser sięgnął do wydarzeń z sierpnia 1969 r., kiedy to sekta Charlesa Mansona włamała się do domu Sharon Tate, ówczesnej żony Romana Polańskiego. Napastnicy, szyderczo nazywający się Rodziną, rytualnie zamordowali ciężarną gospodynię oraz jej gości. Zbrodnia wstrząsnęła całą Ameryką, a winnych skazano na dożywotnie więzienie.

Tarantino już wcześniej zdradził, że produkcja nie skupi się na mordercach, a bardziej na otoczeniu ofiar.

Głównymi bohaterami będą Rick Dalton, były gwiazdor westernów, oraz jego ekranowy dubler, Cliff Booth. Dalton mieszka na przedmieściach Hollywood, a jego sąsiadką jest właśnie Tate. W postać Ricka wcieli się Leonardo DiCaprio, dla którego będzie to pierwsza rola od czasów Zjawy. Z kolei Bootha zagra Brad Pitt. Dla obu mężczyzn będzie to druga okazja do współpracy z Tarantino.

 class="wp-image-12226"

Natomiast Sharon Tate zagra Margot Robbie.

O tym mówiło się już od miesięcy, choć wciąż nie było żadnej oficjalnej informacji. Teraz Sony Pictures potwierdziło, że aktorka przyjęła rolę w Once Upon a Time in Hollywood. Nie jest to jednak jedyna nowa twarz w obsadzie filmu. Do ekipy dołączył także Burt Reynolds, znany z serii Mistrz kierownicy ucieka. Aktor zagra George’a Spahna, wiekowego właściciela rancza, na którym przed dokonaniem zbrodni mieszkała sekta Mansona. Ta rola może okazać najważniejszą dla Reynoldsa od czasów Boogie Nights z 1997 r., która przyniosła mu Złotego Globa.

Ponadto w filmie mają się pojawić również osoby znane z poprzednich filmów Tarantino.

REKLAMA

W produkcji zobaczymy Kurta Russella, który grał w Grindhouse: Death Proof oraz Nienawistnej ósemce. Mówi się także o udziale Tima Rotha i Michaela Madsena, znanych z kultowych Wściekłych psów.

Premiera filmu zaplanowana jest na 9 sierpnia 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA