REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Młodociani detektywi i skradziony Monet. W sieci pojawił się zwiastun filmu „Tarapaty 2”

Wakacje, kradzież słynnego obrazu i młodociani detektywi, którzy próbują go odnaleźć. Tak zapowiadają się „Tarapaty 2”, czyli sequel popularnego filmu familijnego z 2017 roku. W sieci właśnie zadebiutował trailer nadchodzącej produkcji.

18.08.2020
13:16
Tarapaty 2 zwiastun trailer
REKLAMA
REKLAMA

„Tarapaty” swoją premierę miały w 2017 roku. Ten polski film familijny przyciągnął do kin aż 3200 tys. widzów. Sequel przedstawiający dalsze losy Julki i Olka był więc tylko kwestią czasu. Fani produkcji w końcu doczekali się kontynuacji. I to jakiej. Jak się okazuje, tym razem twórców zainspirowała prawdziwa historia kradzieży obrazu Claude'a Moneta ze zbiorów Muzeum Narodowego w Poznaniu. W sieci właśnie zadebiutował zwiastun „Tarapatów 2”:

„Tarapaty 2” to wakacyjna opowieść familijna z kryminalną zagadką w tle.

Zgodnie z oficjalnym opisem fabuły:

Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji – „Plaża w Pourville” Claude’a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki – dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja. Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej. „Tarapaty 2” to historia dla całej rodziny, która mówi o tym, że nie da się uwierzyć w przyjaciela, dopóki nie uwierzy się w siebie. A także o tym, że przyjaźń wystawiona na próbę może stać się jeszcze mocniejsza.

W „Tarapatach 2” zobaczymy znanych z poprzedniej części Jakuba Janotę-Bzowskiego, wcielającego się w rolę Olka oraz Joannę Szczepkowską, która gra profesor Strzałkowską, ciotkę filmowej Julki. W roli Julki pojawia się natomiast Pola Król, a Felkę zagra Mia Goti. W drugoplanowych rolach występują Marta Malikowska, Tomasza Ziętek oraz Zbigniew Zamachowski.

REKLAMA

Premierę „Tarapatów 2” zaplanowano na 25 września 2020 roku. Pierwszą część filmu możecie obejrzeć m.in. na platformie Netflix.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA