REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Targi Książki w Krakowie: najciekawsze promocje na e-booki

Dziś rozpoczynają się 19. Targi Książki w Krakowie, które potrwają aż do niedzieli. To impreza mająca na celu promocję czytelnictwa w Polsce, miedzy innymi organizując wiele ciekawych promocji - także na e-booki. By skorzystać z niektórych z nich, nie trzeba wcale wyjeżdżać do Grodu Kraka - wystarczy zerknąć na oferty przygotowane przez niektóre e-księgarnie. Przed wami przegląd najciekawszych z nich. 

22.10.2015
14:32
Targi Książki w Krakowie: najciekawsze promocje na e-booki
REKLAMA
REKLAMA
virtualo promocje na e-booki

Virtualo, poczynając od dzisiaj, aż do niedzieli, codziennie przecenia e-booki wybranego wydawnictwa. Dziś promocją obrane są pozycje wydawnictwa Iskra, które - poza jednym wyjątkiem - dostępne są w cenie 10,90. Owym wyjątkiem jest wydane niedawno "Wilk", czyli niepublikowany wcześniej debiut literacki Marka Hłaski, który nabyć można w cenie 17,50 zł - o 50% mniej, niż normalnie. Choć to powieść raczej dla największych miłośników twórczości Hłaski, jeśli zakup chodził wam po głowie, lepszej oferty nie znajdziecie jeszcze długo. Z innych propozycji niewątpliwie warto zwrócić uwagę na "Zajeździmy kobyłę historii. Wyznania poobijanego jeźdźca", za którą to książę Karol Modzelewski otrzymał w ubiegłym roku Nagrodę Literacką NIKE;  "Genialnych", czyli szalenie ciekawą opowieść o lwowskiego szkole matematycznej autorstwa Mariusza Urbanka; oraz klasyczną już powieść "My, dzieci z dworca Zoo" Christiane V. Felscherinow. W nadchodzących dniach Virutalo obniży ceny e-booków takich wydawnictw jak MAG, PWN i GWP.

promocje na e-booki

Ebookpoint przecenił aż 16 tysięcy e-booków i tysiąc audiobooków o 25%. Ponadto ci, którzy dysponują stałym rabatem, otrzymają dodatkowe 10% zniżki. Oferta jest bardzo bogata, istnieje zatem spora szansa, że znajdziecie w niej książki, na które od dawna się czailiście. Do wzięcia są między innymi "Księgi Jakubowe" Olgi Tokarczuk, tegorocznej laureatki Nagrody Literackiej NIKE, "Światło, którego nie widać", za które Anthony Doerr otrzymał Nagrodę Pulitzera oraz głośne "Co nas nie zabije" Davida Lagerkrantza, czyli czwartą część serii "Millenium".

publio promocje na e-booki

Publio zaszalało, przygotowując aż cztery oferty promocyjne. Codziennie przeceniana o 50% będzie oferta wybranego wydawnictwa, a cena 109 e-booków zostanie obniżona do 10,90 zł. Dziś padło na wydawnictwo Prószyński, co oznacza, że w bardzo atrakcyjnej cenie znalazły się m.in. "Ziemiomorze" Ursuli K. Le Guin (sześć książek zebranych w jeden tom), "Gra Endera" Orsona Scotta Carda kosztujące tyle, co paczka tanich fajek, czy cała twórczość Stephena Kina. W sumie - prawie 900 pozycji. Za 10,90 zł nabyć możecie na przykład genialne "Stulecie" Herbjørg Wassmo i intrygujący kryminał "Jaskiniowiec" Jørna Liera Horsta. Do tego wszystkiego Publio oferuje wszystkie tomy "Sagi o Wiedźminie" Andrzeja Sapkowskiego po 19,99. Wisienką na torcie jest jednak e-book dostępny do pobrania za darmo - dziś, między godziną 18 a 21 możecie zdobyć tytuł "Lekarz, który wiedział za dużo" Christera Mjåseta, poza promocją kosztujący prawie 30 złotych.

REKLAMA
woblink promocje na e-booki

Woblink również każdego dnia trwania krakowskich Targów Książki proponować będzie inną akcję promocyjną. Na pierwszy ogień poszła oferta wydawnictwa Filia, która została przeceniona o 37%. Największą gratką jest chyba przedsprzedaż „Idź, postaw wartownika” Harper Lee, autorki "Zabić drozda". Zaginiona powieść swoją premierę będzie miała 4 listopada, jednak zamówić można ją już dziś, w dodatku w atrakcyjnej, obniżonej o 45% cenie. Ponadto, jeśli "Idź, postaw wartownika" znajdzie się w waszym koszyku, rabat na pozostałe pozycje wydawnictwa Filia zostanie zwiększony o 8%. Wśród niemal 70 innych, przecenionych e-booków, znajdziecie na przykład "Ekspozycję" Remigiusza Mroza i "Jedyne wyjście" Ryszarda Ćwirleja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA