REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Będzie się działo. Carlos Santana, Blue Cafe, Alvaro Solel na Tauron Life Festival Oświęcim 2018

Tauron Life Festival Oświęcim 2018 kształtuje się na jedną z ważniejszych imprez muzycznych roku. Organizatorzy właśnie opublikowali listę wykonawców. Na scenie zagrają Santana, Alvaro Soler, Blue Cafe i… być może, ty.

16.02.2018
15:16
Tauron Life Festival Oświęcim 2018
REKLAMA
REKLAMA

Na tegorocznej edycji oświęcimskiego festiwalu nie zabraknie gwiazd pop z prawdziwego zdarzenia. Pojawią się zespoły zarówno z Polski, jak i zza granicy. Do zaproszonych gości należeć będzie, między innymi, Alvaro Soler, autor megahitu El Mismo Sol, który był najchętniej granym utworem przez polskie stacje radiowe w 2014 r. Artysta nagrał też piosenkę Libre wspólnie z Moniką Lewczuk.

Na scenie pojawi się też legendarny już w Polsce zespół Blue Cafe, który w tym roku obchodzi swoje 20-lecie. Wykonawcy już zapowiedzieli, że z okazji jubileuszu zaproszą na scenę przyjaciół ze sceny muzycznej, by wspólnie z nimi odegrali ich największe hity. Niestety, nie wiemy kim będą ci specjalni goście.

Ciekawostką będzie też występ zdobywającego coraz większą popularność zespołu Vera Jonas Experiment. Ten został założony przez młodą węgierską piosenkarkę, gitarzystkę i autorkę tekstów. Na Węgrzech zdobyli już większość możliwych nagród związanych z muzyką alternatywną, zdobywają teraz popularność w Rumunii, Austrii, czy Niemczech. Teraz będą próbować uwieść polską publiczność.

Nie zabraknie też zapowiedzianej już wcześniej megagwiazdy, a więc Carlosa Santany. To jeden z najlepszych gitarzystów wszechczasów według magazynu Rolling Stone i 10-krotny zdobywca nagrody Grammy, mający swoje miejsce w Rock and Roll Hall of Fame. W jego dorobku znajdziemy 7 solowych albumów studyjnych i 24 nagrane z zespołem Santana, a do tego kilkadziesiąt kompilacji, wydań koncertowych i występów gościnnych.

Na scenie Tauron Life Festival Oświęcim 2018 możesz zagrać również i ty.

Właśnie rozpoczął się konkurs Life on Stage, którego zwycięzca zagra na głównej scenie Tauron Life Festival Oświęcim przed Carlosem Santaną. Wystarczy w dniach od 15 lutego do 18 marca zgłosić zespół lub solistę poprzez formularz na stronie. Do zgłoszenia musi być dołączony własny, autorski utwór. Na jego podstawie jury wybierze muzyków, którzy przejdą do kolejnego etapu. Będzie nim głosowanie internautów.

REKLAMA

Konkurs Life on Stage jest organizowany już po raz piąty. W poprzednich edycjach zwycięzcami zostali: Coria, Miss Papima, Humam Ammari oraz Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.

Tauron Life Festival Oświęcim 2018 odbędzie się w dniach 14-16 czerwca. Ceny biletów uzależnione są od wybranych miejsc i ewentualnych dodatkowych udogodnień (katering czy miejsce parkingowe) i zawierają się w granicy od 129 zł do 1029 zł

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA