REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Taylor Swift ma bzika na punkcie oryginalnego mashupu "Blank Space" i "Style"

Czasami zdarzy się, że wielkie gwiazdy spojrzą na maluczkich i docenią ich starania. Czasami amatorskie covery potrafią zwrócić uwagę oryginalnych wykonawców, a może nawet ich zawstydzić. Taylor Swift wstydzić się może nie powinna, ale fakt, że doceniła mashup Blank Space i Style od dwójki wokalistów z Nashville świadczy, że nie poprzewracało jej się jeszcze w głowie.

30.12.2014
9:37
Taylor Swift ma bzika na punkcie oryginalnego mashupu „Blank Space” i „Style”
REKLAMA
REKLAMA

Za ten gorący mashup odpowiedzialny jest duet Louisa Wendorff and Devin Dawson, których połączone głosy brzmią po prostu wspaniale. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że ich wykonanie brzmi znacznie ciekawiej niż oryginalne wersje z "1989" - najnowszej płyty Taylor Swift. Nie dziwi więc mnie zupełnie, że Swift na swoim Twitterze dała taki o to wpis:

REKLAMA

Akustyczny, spokojny aranż pasuje zresztą bardziej do Blank Space i Style i przypomina trochę wcześniejsze dokonania Swift, które utrzymane były w klimacie country. Mashupu od Wendorff i Dawsona można słuchać w kółko. Kto wie, być może doczekamy się zaproszenia duetu do studia przez Taylor Swift i nagrania wspólnego coveru.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA