REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. YouTube

Taylot Swift i wokalista Panic! At The Disco w utworze „ME!”. Zobacz bajkowy teledysk artystki

Jest już nowy utwór oraz stworzony do niego teledysk pop gwiazdy. Taylor Swift połączyła tym razem siły z Brendonem Uriem z Panic! At The Disco. Posłuchajcie ME!.

26.04.2019
8:47
taylor swift brendon urie me
REKLAMA
REKLAMA

Po tygodniach zapowiedzi w końcu jest. Numer, którego producentem jest Joel Little (Lorde, Khalid), zapowiada nowe wydawnictwo artystki. ME! zostało napisane przez Swift, Little’a oraz Uriego.

To nic innego jak słodki popowy kawałek, którego refren, jak bądź trąci banałem, tak jednocześnie natychmiastowo wpada w ucho. Najprawdopodobniej w najbliższych tygodniach nie opędzimy się od niego, włączając jakąkolwiek stację muzyczną czy też rozgłośnię radiową.

ME! - nowy teledysk Taylor Swift:

Klip to istne Bizancjum. Czego tam nie ma? Wszystko zaczyna się jak opera mydlana, by wejść w bajkowo-musicalową estetykę. Ekran skąpany jest w pastelowych kolorach, są jednorożce, latanie z parasolką w ręku i to co internet kocha najbardziej, kotki. O znaczeniu tekstu, w którym znajdują się takie wersy, jak: „You can’t spell awesome without me”, wypowiedziała się Taylor Swift:

REKLAMA

ME! To piosenka o indywidualności – o jej celebrowaniu i posiadaniu. Poprzez popową piosenką mamy możliwość sprawienia, że melodia utkwi w głowach ludzi. Chcę aby sprawiła, że poczują się oni lepiej, a nie gorzej.

Teledysk do piosenki został wyreżyserowany przez Swift i Dave'a Meyersa, znanego z pracy z Kendrickiem Lamarem, Missy Elliott i Pink. Artystka zdradziła, że wkrótce możemy od niej oczekiwać kolejnych premierowych nagrań. Nie podała jednak żadnych szczegółów związanych z płytą. Nie znamy jej tytułu, ani daty premiery.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA